Přejít na výpis diskuzí

Jakub Klepiš

OSOBNOST 26.4.2009 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde bych sehnala hokejový dres Jakuba Klepiše s číslem #20 ??
  • Jakuba klepiše milju je borec *14* *14* *14* *14* I love Jakub Klepiš *3*
  • Přeji hezký den. Jakub Klepiš je výborný evropský hokejista. Kuba chtěl vždy reprezentovat i za pana Hadamczika a já vím, že je prostě pány trenéry jen přehlížen. Přál bych si také, aby naší zemičku reprezentoval, zvlášť teď, kdy se trápí v ofenzivní činnosti. Určitě si vzpomínáte na zlaté MS v Německu 2010, kdy vstřelil góly všem soupeřům ze světové špičky a to ještě Rusům v čase 00:20 po krásné a geniální přihrávce Jaromíra Jágra. Sám Jaromír Jágr si svého parťáka z útoku velice pochvaloval. Doufejme tedy, že ještě někdy Kuba dostane šanci reprezentovat. Jsem rád, že jsem znal odpověď na váš dotaz a přeji vám hezký den. Pro vzpomínku přidávám odkaz na skvělé video z MS v hokeji 2010, obsahující skvělou tehdejší atmosféru, góly, radost i komentáře Roberta Záruby. Kdyby se vám ten odkaz nezobrazil, tak zadejte na youtube ČESKO NA MS V HOKEJI 2010, mělo by to být jedno z prvních videí a poznáte ho podle délky 9:49. Mějte se, přidávám odkaz- http://www.youtube.com/watch?v=5UEzFp5DH5k.
  • Ví někdo, proč Kuba Klepiš je poslední dobou přehlížen Lojzou ohledně nominací do repre ? Formu a výkony na to má, tak včem je problém ?
    • Ptotože Lojza je blb !
  • goldenka

    :)

    vse nej kubo,ja mam taky dneska narozky *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit