Přejít na výpis diskuzí

Jakub Uličník

OSOBNOST 1.5.2008 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdenka

    Moc Vás zdravím.Je mi moc líto, ženeodpovídáte na žádosti o autogramy.Psala jsem Vám již několikrát do Měst.divadla v Brně,ale bohužel neúspěšně. A protože pocházím z Brna,a mi už 77 let,doufám, že se někdy dočkám.Přesto Vám přeji mnoho úspěchů v práci.
  • kuba

    Já jsem ho dneska viděla ve hře Bídníci a byl super!!!! :D
  • terezxd

    Narozky

    Všechno nejlepší, Kubo!! A pokračuj v MDB, brzy zase přijedem! *3* *1*
  • Kubča

    Jo kuba to je ten nej ze skupiny all X no ale taky dobrej je Alan a Lukáš!! *14*
  • KuBík

    On...Pstě néééééééj *14* *14*
  • Bídníci

    Včera (17.3.09) jsem byla na muzikále Bídníci v MDB a hrál tam i Kuba. On je prostě úžasnej. A strašně hezky zpívá.
    • Re: Bídníci

      se máš že jsi ho někdy slyšela no vlastně já taky ale jen jako asi 5minut pak všichni odešli:(
      • Re: Re: Bídníci

        já jsem ho zase viděla v muzkálu Josef a jeho pestobarevný svět.. a mockrááát sem ho viděla x) páč on pochází ze stejné vesnice jako já x)
        • Re: Re: Re: Bídníci

          jeto pestrobarevný plášť, ne svět!
  • Kubíí

    Pstě neeeeej!!!DOufám že občas mrkne sem i Kuba...Jen taaak....!Všici z all x jsou supr ale Kuba je neeeej *3*
  • Supr

    Ahojky.Ty a kluci jste super. *4* *4*
  • Kubiček

    Kubiček je zlatý je z All X nejkrááásnější :-* Jestli chcete založila jsem o něm blog jakubulicnik.blog.cz *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Kubiček

      Na tvůj Blog chodím Doooooost častooo a je moc supr
      *1*
  • ♥♥♥♥♥Kubišek♥♥♥♥ ♥

    ♥♥♥♥♥Mno Kubíík je prostě nááááádhernej co víc kněmu dodat ten nej nej nej nejsuprovější,nejusměvavejší nejkráásnější klučina na světe muck:-*♥♥♥♥♥ *14* *14*
    • Re: ♥♥♥♥♥Kubišek♥♥♥♥ ♥

      JJ Pravda Pravdaaaaaaaaa *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit