Přejít na výpis diskuzí

Jakub Vágner

OSOBNOST 24.12.2012 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rybar

    Jakub je určitě komerčně úspěšný člověk, což v Čechách spousta lidí neskousne. Zapomíná se ale přitom, že dělá velmi dobrý příklad hlavně pro děti, k přírodě se chová opravdu s velkým respektem, což u některých českých rybářů nemusí být zvykem.

    Kdybych měl vypíchnout jednu jeho vlastnost, tak je to neuvěřitelná cílevědomost. To ilustruje například  na první pohled šílený několikadenní výjezd Jakuba Vágnera s cílem chytit v českých vodách hlavatku podunajskou (ryba hojná třeba na Slovensku, u nás spíš mýtická asi jako lochneska:D )

    Takovýhle nadšení pro věc si málokdo v rybaření uchová až do dospělosti.

  • Jednou bych chtěla, aby můj syn byl také takový úspěšný rybář jako je pan Vágner... S otcem ho k tomu ženeme, ale samozřejmě ne na sílu. Jeho to podle všeho baví a tak máme radost, že můžeme syna podporovat v něčem, co smysl dává. K vánocům mu pak kupujeme různé maskáče apod. Nenáročný koníček :)

  • To já jsem moc velký fanoušek tohoto velkého rybáře. Jeho televizní seriály mě totiž provázely už od začátku mého rybaření, kdy jsem se díval na jeho rybářskou školičku když jsem byl malý kluk a postupně se učil, jak chytit pořádnou rybu.

  • Vágnere,mohl bych se s tebou někdy setkat?
  • Dělá to co ho baví a to je dobře. (y) *4*
    • Určitě dělá zajímavou práci. Podle mě více se orientuje na zahraniční a domácí půda mu je cizí. Především potřebujeme propagaci našich českých ryb. Vždyť z potoků a řek se ztrácí, nikdo je nechrání před rybožravými ptáky, vydry, volavky, bobry. Nikoho to nezajímá. V televizi běží zajímavý pořad o chytání ryb Jakuba na velkých řekách kdesi v daleké cizině. A co naše krásné řeky, jsou zcela prázdné, vyžrané, a bez ryb. Na to by se měli odborníci zaměřit a propagovat ochranu vod pro tyto naše ryby (Ostrorekta, lipan, mník, jelec, tloušť, pstruzi a další ). To je pro naši zem velká katastrofa, kdy se to vrátí zpět. Děkuji
  • Práce pana Jakuba Vágnera je jen kopií rybáře Jeremyho Wadea- http://www.ulozto.cz/xdnaWrA/ricni-monstra-5-amazonsti-masozravci-dokument-disc-2009-cz-avi
    Jenže Jeremy je pouze rybář, Jakub spíš tvrdý byznysmen kupčící s kde čím.Česká realita
  • pane vagner chtěl bych se naučit chitat sumce pomužetemi prosim tel704724124patrik děkuju
  • pane vagner nemohli bychomsemohli bychom se nekdy setkat na rybach na mimo pstruhov vode
  • Jakube Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí,hodně úspěšných úlovků a Veselé Vánoce *14* *3*
  • Vsechno nejlepsi a hezky svatky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit