Přejít na výpis diskuzí

Jakub Voráček

OSOBNOST 16.11.2011 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peníze nejsou v životě všechno!!!

  • Také peníze nejsou v životě vše!!!

  • Ještě jsem chtěla připomenout, že se mi nelíbí reakce lidí, když to našim hokejistům nedopadne, hned je odepíší, kdyby vyhráli to by všichni slavili, ale takhle na všechny hází špínu, což se mi nelíbí. Můžou si to zkusit vyjet na led a bojovat, není to tak jednoduché jak to vypadá a naši hokejisti taky chtějí vyhrát a dávají do toho všechno, ale bohužel je to i o štěstí a hold to někdy nevyjde. Ale za to přeci nemusí nikoho hned kritizovat, ale to jsme celí my Češi.
  • I když to letos opět nedopadlo, nevadí, je to jenom sport, nejde o život a vás to mrzí nejvíc, když bojujete za ČR a chcete moc vyhrát. Moc vám všem děkuji za krásný zážitek a jsem moc ráda, že kapitán našeho týmu byl Jakub Voráček, je nejlepší. Moc díky a hodně štěstí a úspěchů v dalších letech. Zdenka
  • Gratulace k zlaté hokejce
  • A Jakub Voráček jako kapitán byl nejlepší. Fakt dobrej.Moc díky
  • Dobrý den, moc vám všem děkuji za krásný hokejový zážitek. Hráli jste skvěle a bojovali jste. Byli jste opravdu dobří a moc jsem vám všem přála buď zlato nebo stříbro, bronz. Zasloužili jste si to.Zklamala mě informace na internetu, kde hodnotí hráče jako ve škole. Přišlo mi to sprostý. Nikoho bych nehodnotila, je to kolektivní hra a každý den není posvícení. Například pan brankář Salák, že když mu nevyšel zápas, tak ho ohodnotí 5, což se mi vůbec nelíbí, je zrovna stejně dobrej jako jiní brankáři a také už chytal na MS a byl výbornej. Doma se to u televize všem kritizuje, ale je to těžké a Ti co kritizují, sami nic neumí. Já hodnotím na výbornou, skvělej zážitek a přeji všem hodně štěstí a zdraví a sport. úspěchů. Ještě jednou všem moc, moc dík za skvělou reprezentaci ČR. Vůbec se nemusíme stydět, patříme mezi nejlepší. Tak příští rok to třeba vyjde a nakonec je to sport a každý chce vyhrát. Byl to vynikající výkon všech i když nebyla ta placka. Tak hodně štěstí všem. Díky Zdeňka
  • Dobrý den
    Chtěl bych poděkovat MS 2015 hokeji Praha co jste pro nás udělali hráli jste dobře 100 procent . jak pískali fanoušky nic s toho nedělejte rychle zapomeňte rychle. Přeju vám všechny český hokejisty český dařilo NHL. bubu přemýšlet mám vrátit fandit nevím.
    záliba fotograf pro sebe.
    Přeje Fanoušek Mistr Michal Kříž
  • Voráček je výborný hokejista, který dává góly.
    Vousy mu moc a moc sluší. Jak už někteří tady říkali, máme rádi kapitána Voráčka. :-) :-) ;-)
    • je úžasný moc a moc a taky krásnej a moc fobrý hokejista
  • Nej hokejista!
    Mám ho ráda!
    Nájezdy měl suprový, ale Sobík zklamal.

    Řeknu jen jedno: Máme rádi kapitána Voráčka *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit