Přejít na výpis diskuzí

Jakub Zedníček

OSOBNOST 4.8.2015 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    😂😇

  • hurvinkovamorticie9

    😂😇

  • hurvinkovamorticie9

    😂😇

  • Škoda ho. Byl moc mladý. V Kurňa co to je, moderoval hezky se svým strýček. Bez něho to nebude ono. Už se na Kurňa co to je nebudu koukat. Jednak jsem se na to koukal s přítelkyní (teď už manželkou) Dominikou.
    • Mám tam chybu místo strýček tam má být strýcem. Omlouvám se za chybu.
  • Proč takový lidé musí tak brzy odejít? Zbytečná smrt tak mladého a nadějného člověka. Byl to kluk s andělskou tváří.
  • Takove nestesti ,mrazi me po celem tele,nechci tomu uverit ,tak sympaticky mlady clovek , mili bavic,uprimnost ktera ho zdobila,styska se me po jeho energii kterou vyzaroval , prijmete ode mne hodne sil citim s vami a je mi to nesmirne lito uprimnou soustrast z celeho srdce
  • Dobrý den. Tento mladý a talentovaný herec mě velmi zaujal v pořadu kurňa co to je. Jeho pantomimický projev byl tak dokonalý, že ho mám stále před očima. Bohužel je to první odchod herce, který mi moc vadí již pro jeho mládí, ale i pro ztrátu machra ve svém oboru.Jestli to budou číst pozůstalý pana Jakuba tak si dovoluji jim projevit upřímnou soustrast. Nehoda to nebyla vážná, ale šok udělal své. ČEST JEHO PAMÁTCE. Radovan Hájek 59 let
  • Je mi to moc líto,jeho strýc je výbornej ale Ty jsi byl taky skvělej,je to moc smutné,celé rodině upřímnou soustrast
  • Kurňa kluku
  • Pane bože,mladý kluk(27),plný života a takhle to dopadlo!,je mi to líto!;(((((,v kurňa co to je, jsi byl moc skvělý!,zbytečná smrt!:-(((

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit