Přejít na výpis diskuzí

James Denton

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Instelatér

    Takového instelatéra taky chci s takovým krásným tělem...Ach jo škoda,že ho klovla právě Susan :-(
    • Zuzíku, já bych ji moc nezáviděla... on jí totiž chudinka umře v náručí... *13*
  • MILUJU MIKA

    SUSAN MIKA DOSTANE ZPĚT A DOKONCE SI HO ZNOVU VEZME A NA KONCI 5 ŘADY SE BUDOU LÍBAT JE ŠKODA ŽE NEBUDOU DÁVAT ZATIM 6 A 7 SÉRII NA TV JÁ MIKA (JAMES DENTONA) PROSTĚ ŽERU JA TAK ŮŽESNEJ JÁ HO MILUJU *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* SUSAN A MIKE SOU UPLNE TEN NEJ PÁR KTEREJ SEM KDY VIDĚLA
  • mike je nej

    je to ten nejsladci herec miluju ho!!!!! se susan se daji dohromady a budou mit ve 4 serii taky mimco jenze v 5 se mu neco stane a susan bude mit nejakyho novyho chlapa(kdo videl konec 4 serie tak vi)je to skoda protoze to byl ten nejlepsi par *9*
  • Julča

    je opravdu velmi ale velmi sexy *14* *14* *14* doufám že ho Susan nakonec dostane v zoufalkách zpátky *4*
  • sex

    sexualní bůh
    *4*
  • Krasavec

    Jeden z nejmužnějších a nejpřitažlivějších herců *14*
  • LááF

    James je upe nejkráásnějšíí upe *14* Klasaveček.. nej upe jak instalater v zoufalkách se objeví upe náádhera.. Žeru hooo.. nej hereeec.. *14*
  • Sympatický

    herec a navíc moc krásnej spíš než v seriálech by si zasloužil i filmové role
    • Re: Sympatický

      Souhlasím je to nádhernej chlap *14*
  • James v klipu?

    Dotaz - neobjevil se náhodou v klipu I'd Lie For You And That's The Truth od Meata Loafa??
  • James je chlapák

    Sohlasím James je k sežrání vždy se nemužu dočkat až se objeví v zoufalkách jako instalatér je neodolatelný *14* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit