Přejít na výpis diskuzí

Jamie Dornan

OSOBNOST 6.5.2014 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Jamie Dornan je najlepší v 50 odtieňov šedi, temnoty a slobody 

  • Americanchopper
    Ženy je tak úžasný že ,moje máma ho poslouchá každý DEN !!!! Á mě taky nakazila je to boží a ani se jí nedivím 😁
  • I really love him and I love him, and fifty shades of gray is enough to eat and I look forward to the second and third parts. fifty shades darker and a third part I'm looking forward but I think the other part is a massacre and I would like him ever meet. *14* *14* *14*
  • Jamie Dorman.... je úžasní herec a zahrál Christiana úplně dokonale. Četla jsem oba dva díly Padesáti odstínů a musím říct, že spisovatelka mi dala jasnou představu o tom jak vypadá a jak se chová a k Jamimu to dokonale sedí. Výborný herec a skvělí model k nakousnutí..... *14* *3* *15*
  • Nic proti tem co ho nemají radí ale Christian je ten něj přitažlivější model co jsem kdy viděla, jemu se nevyrovná ani Justin biebr který je smazka.Je skvělí ze si zahrál ve filmu padesát odstínu šedi , ale zda se mi to nebo i jako normálni člověk je sadista.Je sice hezky , ale sňatek , který učinil v roce 2013 bych mu nepřála.
    Moc se tesim na další filmový díl padesát odstínu sedí, doufám ze si tam zahraje už jako normální člověk a ne jako tyran
  • kirushka97
    V Marii Antoinettě byl tak k sežrání *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit