Přejít na výpis diskuzí

Jamie Lee Curtis

OSOBNOST 31.12.2006 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Fakt velmi dobrá herečka

  • Podlě mě je to dobrá herečka a ,myslím,že jí mnohem více sluší krátké vlasy (Mezi námi děvčaty- mimochodem tato role ji tedy vážně sedla) než dlouhé (Halloween. Jen můj názor. *4* *1* *3*
  • Výborná herečka, není žádná krasavice, ale v některých filmech působí velice sexy.
  • jamie je skvela herecka a pusobi velmi sympatickym dojmem.Zahraje cokoliv a vzdy perfektne.Zdedila talent po otci. *3*
  • Je božská

    Podle mě jedna z nejlepšíích hereček. Mám ji hrozně ráda jak v jejich hororových rolích Předvečer svátku všech svatých, Mlha, Terror train nebo Hra na vraha tak i v komediích v kterých hraje taktéž skvělě jako například Mezi námi děvčaty, Záměna, Moje první láska, Moje druhá láska, Věčně mladý, Pravdivé lži, Divoká stvoření, Vánoce naruby nebo třeba v dramatu Dominick a Eugene tam se své role chopila také skvěle. Prostě herečka s velkým H. *3*
  • Je skvělá

    Je úžasná, má oblíbená herečka a to především kůli svým výkonům. Svých rolí se vždy chopí s takovou precizností že se do role přímo vžívá nejvíce mě ohromila svým výkonem v Předvečer svátku všech svatých(Halloween)1978,Halloween 2,Mlha, Pravdivé lži,Mezi námi děvčaty,Halloween: H20 v těchto filmech jsem ji při závěrečných titulkách div netleskal jak jsem byl natšený jejím výkonem ale pochopitelně jse mi líbila i v Moje první láska,Moje druhá láska,Divoká stvoření,Věčně mladý,Vánoce naruby,Ryba jménem Wanda a konec konců i v Halloween: Zmrtvýchstání kde jse bohužel moc neohřála. Ale skrátka je to herečka s velkým H *3*
  • jamie

    umí a navíc je hezká,,, moc , má krásný hluboký oči a smyslný úsměv *14*
  • Jemie

    Jemie je uplne supet. Strasne se mi libila ve filmu Mezi nami devcaty a Hellowean !!!!!!!! je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • je fakt super herecka a moc se mi libila ve filmu Mezi nami devcaty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit