Přejít na výpis diskuzí

Jan Antonín Duchoslav

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • honza1957
    osobnost, to si děláte kozy , čeho ???
  • Luky1987
    Pana Duchoslava znám hlavne jako moderátora bývalé televize Petka kde uvádel porad pro Ivetku Bartošovou. PS preji mu všechno nejlepší
  • Nejlepšííííííííííí je Viky-sněženky a machři a Miky patro *14* *14* *14* *14* *14* *14* *2* *2* *1* *1* Moc mám ráda pana Duchoslava
  • Miluju Sněženky a machry, Viki je prostě neodolatelnej... *3* *14*
  • kirushka97
    Vše nej!
  • Vážený pane Duchoslave. Nedá mi abych nereagovala na Váš pořad Iveta.Rychle a krátce k věci. Jen k telefonátům Vašeho pořadu Iveta. Myslím, že paní Bartošová v některém přímém přenosu není pod vlivem alkoholu. Je mi líto jak tazatelů do pořadu, tak paní Bartošové. Já to vidím, že paní Bartošová prostě psychicky nezvládá tlak a před vystoupením, nebo před nějakým úkolem, u kterého ví, že bude problém prostě spolkne nějaká antidepresiva a nebude jich málo. Tím chci říci. Ať už dopadne vánoční vystoupení paní Bartošové jakkoliv, hlavně by si měla paní Bartošová hlídat zdraví a pohodu.Zdravím a pěkné vánoce přeje Bára
  • Ztotožňuji se s těmi, kterým se pan Duchoslav líbí, je to úžasnej sympaťák,a práci na TV Pětka odvádí bravurně, moc se mi tam líbí, vzhledem k tomu, že práci moderátora údajně nedělal, tak strčí do kapsy vyhlášené profíky.Jan Antonín Duchoslav přesně ukazuje na to, že mnohdy hezká tvářička nic neznamená....je to charismatický muž.
  • Pan Duchoslav je naprosto suprovej chlap.Už léta jsem do něho zamilovaná.Je to můj ročník,nejsem už zrovna "puberťák", ale on má své kouzlo *14* *14* a ráda si o něm nechávám zdát hezké sny *3* *3* .Je to rebel a tyhle mužský mají prostě v sobě něco vzrušujícího.
  • ja ho nejvic zeru jako vikiho cabadaje a jednou se ke k mym prekavapeni sem ho potkala v parku v jicine kde s barou stepanovou nataceli nakej dokument a podarilo se mi s nim vyfotit ja byla tak stastna
  • Škoda že už má tolik let, a škoda že v době kdy měl 20.let a byl Viky Cabadaj tak já ještě nežila *9* Ale nejvíííc žeru Vikyho Cabadajee :-* *14* Teď už není tak krásnej ale furt mě přitahuje ta jeho drzost *1* takže dřepkiiiins *5* Prostě jako mladík byl dokonalej,k sežrání.
    • On je super pořád.Naopak, co s takovym mladíčkem?Chlap je až teď *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit