Přejít na výpis diskuzí

Jan Čenský

OSOBNOST 1.3.2008 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jan Čenský je druhořadý herec.Takových je ve světě plno.!!!!!!!

  • Každý člověk má svoji volbu.Někteří kouří,jiní pijí a někdo zase rád hdně jí.(Magic Johnson kniha My life).

  • dabér

  • herec,moderátor

  • Jan Čenský je druhořadý český herec,není to žádný Leonardo di Caprio!!!

  • Peníze nejsou v životě všechno!

  • Dobrý den pane Čenský,

    dnes(19.12.2019) jsem sledoval pořad Život ve hvězdách a velmi mne překvapilo, že máme z mládí vzpomínky na stejná místa. Orlické hory, Pastviny, Klášterec nad Orlicí a okolí. Žil jsem tam, jsou to moc krásná místa. Je mi ctí, že se tam líbilo i takové osobnosti, jako jste Vy. 

                                                                                                                                 Poláček

  • Jan Čenský je charismatický herec,ale nelíbí se mně, že pořád potřásá hlavou, všiměte si, je to až protivné, princové mu slušeli, teď už není kromě Zahrady tak moc vidět, moc ho nemusím, zrovna tak Morávkovou, ta se cpe všude, není dobrá herečka, mimika stejná, nepoznáte kdy je smutná, tváří se pořád stejně, To Ivanka Jirešová má šmrnc, Bára Štěpánová taky, Morávková s Čenským si mohou podat ruce.
  • pane čenský všechno nejlepší k vašim narozeninám vám přeje fanynka zdena
  • Přeju vám všechno nejlepší!!! Jste nejlepší herec a nejhezčí!! *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit