zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Jan Cina

28. 11. 2008 – OSOBNOSTI.cz

Jan Cina je český herec. Dětskou roli si zahrál už ve filmu Smradi z roku 2002, jednu z hlavních pak v Místech o 9 let později. Účinkoval v televizních pořadech a seriálech, na divadelních prknech i ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 136

napsat komentář

Denča (anonym)

Všechno nejlepší k narozeninám hodne štěstí, lásky a hlavně hodně úspěchu
20.3. (34 dnů)
vlákno reagovat

Saša (anonym)

Milý Jane. Patří vám mé srdečné DĚKUJI! Děkuji za to, jaký jste, protože i když to děláte nevědomě, ovlivňujete spoustu lidi, včetně mě. Pomohl jste mi si uvědomit samu sebe a tak nějak konečně přijmout, jaký člověk jsem. Opravdu za to děkuji. A jelikož máte dnes narozeniny, tak přeji všechno nejlepší a užijte si dnešní den, protože je to váš den. A pokud by to bylo jen trochu možné, prosím, zůstaňte takový, jaký jste. Moc děkuji. A.
20.3. (34 dnů)
vlákno reagovat

#HACKER (anonym)

6 souhlasí, 1 nesouhlasí

Nejlepší byl v TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS...
31.1.2017
vlákno reagovat

Mary (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

To taky, ale koukni na seriály svět pod hlavou, pustina tam je naprosto fantastickej.
8.3. (46 dnů)
vlákno reagovat

Žarybna (anonym)

0 souhlasí, 6 nesouhlasí

Honza prý chodí s nějakou holkou, ne?
26.1.2017
vlákno reagovat

Kohin (anonym)

0 souhlasí, 4 nesouhlasí

Prý jo. Nějaká umělkyně. :)
27.1.2017
vlákno reagovat

thor (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

přání otcem myšlenky
29.1.2017
vlákno reagovat

thor (anonym)

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

a jmenuje se vančura
29.1.2017
vlákno reagovat

Žeryn (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Vzhledem k tomu, že teď chodí všude sám....je to divné. Je přece jedno s kým je nebo není...
1.2.2017
vlákno reagovat

thor (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jeho partner Petr Vančura je velice kreativní i jako autor ap. Cina víc hraje a je ho víc vidět- i když ten na G? se s ním nemůže vůb ec rovnat. Je i vzdělaný a chytrý,což se o těch z jemu podobných moc říci nedá.
Byl bych rád, kdyby p.Vančurovi řekl, že by byl zájem jeho alternativní projekty a texty vydat knižně - rozhodnutí na jeho stránkách.
Vydržet!
24.1.2017
vlákno reagovat

nika1979 osobnosti.cz

*14* *14*
19.1.2017
vlákno reagovat

Kohin (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Já ho viděl hlavně v Pustině a tam bych ho málem nepoznal, předvedl fakt brilantní herecký výkon. Za tu vánoční pohádku on sám nemůže. Za mě hrál i tam dobře. :) Počkat to už není s panem Vančurou nebo co?
8.1.2017
vlákno reagovat

Julie (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Bože, že vyhrál nějakou soutěž a je teď víc na očích, neznamená, že patří všem lidem. Nechte ho žít s kým chce!! Občas ho potkávám v metru a vypadá i v rozhovorech je milý a inteligentní kluk nebo mladý muž. Nemusí každý prát prádlo na veřejnosti...náhodou s brýlemi i bez nich je moc hezký a hlavně zajímavý, je takový neobvyklý. Pokud má přítele, osobně to respektuji a jestli má přítelkyni, jen dobře ne?
3.1.2017
vlákno reagovat

Mary (anonym)

hezky napsany *4*
21.2.2017
vlákno reagovat

Lujza (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Nevím co na něm každý má. Beru ho jako každého jiného našeho herce.
22.12.2016
vlákno reagovat

Žarybna (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Jestli je to holka, s kterou ho vídám v Dejvicích u metra. Sbalil pěknou kost....sluší jim to.
20.12.2016
vlákno reagovat

Dan (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Sbalil? Jak vis, ze ji sbalil. Muzou byt pratele. Neni to takova kratkovlaska? Potkal jsem je uz nekde...co ten jeho pritel?
21.12.2016
vlákno reagovat

Žarybna (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Poznám, když je mezi dvěma něco víc. Je krátkovlasá, moc hezká. Připomíná mi Gabrielu Kratochvílovou, když měla krátké vlasy.
21.12.2016
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.