zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Jan Cina

28. 11. 2008 – OSOBNOSTI.cz

Jan Cina je český herec, dabér, moderátor, zpěvák a tanečník, který se narodil 20. března 1988 v Praze. Již v mateřské škole se u něj začal objevovat herecký talent, čímž bavil své spolužáky. Jeho ...

zpět na Osobnost
novější 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 137

napsat komentář

Žarybna (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Jestli je to holka, s kterou ho vídám v Dejvicích u metra. Sbalil pěknou kost....sluší jim to.
20.12.2016
vlákno reagovat

Dan (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Sbalil? Jak vis, ze ji sbalil. Muzou byt pratele. Neni to takova kratkovlaska? Potkal jsem je uz nekde...co ten jeho pritel?
21.12.2016
vlákno reagovat

Žarybna (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Poznám, když je mezi dvěma něco víc. Je krátkovlasá, moc hezká. Připomíná mi Gabrielu Kratochvílovou, když měla krátké vlasy.
21.12.2016
vlákno reagovat

Iva (anonym)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

Proboha, a není to jedno co je? Nese odpovědnost za sebe sám. Chápu, že to lidi zajímá, ale domnívám se, že mu úplně radost nedělá, když se mu v soukromí vrtaj cizí lidi. I to, že je to "veřejná osoba" by mělo mít nějaký meze. Já asi neviděla nic co dělal, jen vim, že teda skvěle zpívá. Každopádně pokud vydá desku, pro mě s nějakým zajímavým obsahem tak ač si desky nekupuju, tak tuhle si koupim. Fandim mu, pro mě má ohromný vnitřní kouzlo a to není dáno kde komu. Jen víc takových mladých, je to osvěžující. Až přestane vypadat jako šestnáctiletej kluk, ale jako zralej muž, bude to pecka *1*. Já nevim, ale působí na mě tak aristokraticky. Doufám, že nespadne do stereotypu a nebude typově pořád stejně, protože to mě pak nebaví. Baví mě pestrost. Přeju mu, ať si talent nepromrhá, byla by to věčná škoda.
13.12.2016
vlákno reagovat

halen (anonym)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

spione i gayove jsi radi slahnou na holku a ze je gay to nevadi ma rad holky a miluje kluky
11.12.2016
vlákno reagovat

Špion (anonym)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Spíš vypadali, že spolu něco mají...byli jako milenci.
12.12.2016
vlákno reagovat

Špion (anonym)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

Ahoj. Já četl, že je gay a mně připadne jako bisexuál. Potkal jsem ho nedávno na jedné akci v pražském baru, byl tam s holčinou a nechoval se jako čistý gay.Pěkně se k ní na parketu měl a furt se dotýkaly. Tak mám z toho trochu zmatenou hlavu...
8.12.2016
vlákno reagovat

halen (anonym)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

nezáleží na tom , zda je člověk homosexuál, ale když je někdo talentovaný, což Honza je, a ukázal to ve všech svých představeních, tak je oprávněným výhercem celé soutěže. A je potřeba ho nechat žít a bavit všechny, pro které dělá opravdu nádhernou show.
2.12.2016
vlákno reagovat

Aneta (anonym)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jan Cina je proste nejlepsi z kazdeho vystoupeni udelal tu nejlepsi show a hraje a zpiva uzasne je to fakt neuveritelne nadany clovek podle me je to fakt genius a takhle v mladem veku a byt takle tanecne a pevecky nadany no proste klobouk dolu drzim palecky je NEJLEPSI!
28.11.2016
vlákno reagovat

Lenka (anonym)

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

Nejen, že jste nadaný, ale když nemáte ty brýle a lehce crazy účes, tak jste navíc hezký chlap! *14*
26.11.2016
vlákno reagovat

Opicka (anonym)

7 souhlasí, 1 nesouhlasí

Jan cina udelal vzdy show.Tvoje tvar ma znamy hlas je nejlepsi porad co kdy nova vysilala.Posledni jeho vystoupeni jako SCATMAN JOHN nemelo chybu.
24.11.2016
vlákno reagovat

halen (anonym)

7 souhlasí, 1 nesouhlasí

ze je cina teplej to je jeho věc podle me si vyhru zaslouzil je to talentovanej clovek a me nevadi
24.11.2016
vlákno reagovat

Petr (anonym)

7 souhlasí, 1 nesouhlasí

Nepamatuji se na tak skvělý zážitek v zábavě v TV jsi absolutně best ! hodne štěstí !
21.11.2016
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.