zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Jan Cina

28. 11. 2008 – OSOBNOSTI.cz

Jan Cina je český herec, dabér, moderátor, zpěvák a tanečník, který se narodil 20. března 1988 v Praze. Již v mateřské škole se u něj začal objevovat herecký talent, čímž bavil své spolužáky. Jeho ...

zpět na Osobnost
novější 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 163

napsat komentář

Julie (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Bože, že vyhrál nějakou soutěž a je teď víc na očích, neznamená, že patří všem lidem. Nechte ho žít s kým chce!! Občas ho potkávám v metru a vypadá i v rozhovorech je milý a inteligentní kluk nebo mladý muž. Nemusí každý prát prádlo na veřejnosti...náhodou s brýlemi i bez nich je moc hezký a hlavně zajímavý, je takový neobvyklý. Pokud má přítele, osobně to respektuji a jestli má přítelkyni, jen dobře ne?
3.1.2017
vlákno reagovat

Mary (anonym)

hezky napsany *4*
21.2.2017
vlákno reagovat

Lujza (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Nevím co na něm každý má. Beru ho jako každého jiného našeho herce.
22.12.2016
vlákno reagovat

Žarybna (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Jestli je to holka, s kterou ho vídám v Dejvicích u metra. Sbalil pěknou kost....sluší jim to.
20.12.2016
vlákno reagovat

Dan (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Sbalil? Jak vis, ze ji sbalil. Muzou byt pratele. Neni to takova kratkovlaska? Potkal jsem je uz nekde...co ten jeho pritel?
21.12.2016
vlákno reagovat

Žarybna (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Poznám, když je mezi dvěma něco víc. Je krátkovlasá, moc hezká. Připomíná mi Gabrielu Kratochvílovou, když měla krátké vlasy.
21.12.2016
vlákno reagovat

Iva (anonym)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

Proboha, a není to jedno co je? Nese odpovědnost za sebe sám. Chápu, že to lidi zajímá, ale domnívám se, že mu úplně radost nedělá, když se mu v soukromí vrtaj cizí lidi. I to, že je to "veřejná osoba" by mělo mít nějaký meze. Já asi neviděla nic co dělal, jen vim, že teda skvěle zpívá. Každopádně pokud vydá desku, pro mě s nějakým zajímavým obsahem tak ač si desky nekupuju, tak tuhle si koupim. Fandim mu, pro mě má ohromný vnitřní kouzlo a to není dáno kde komu. Jen víc takových mladých, je to osvěžující. Až přestane vypadat jako šestnáctiletej kluk, ale jako zralej muž, bude to pecka *1*. Já nevim, ale působí na mě tak aristokraticky. Doufám, že nespadne do stereotypu a nebude typově pořád stejně, protože to mě pak nebaví. Baví mě pestrost. Přeju mu, ať si talent nepromrhá, byla by to věčná škoda.
13.12.2016
vlákno reagovat

halen (anonym)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

spione i gayove jsi radi slahnou na holku a ze je gay to nevadi ma rad holky a miluje kluky
11.12.2016
vlákno reagovat

Špion (anonym)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Spíš vypadali, že spolu něco mají...byli jako milenci.
12.12.2016
vlákno reagovat

Špion (anonym)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

Ahoj. Já četl, že je gay a mně připadne jako bisexuál. Potkal jsem ho nedávno na jedné akci v pražském baru, byl tam s holčinou a nechoval se jako čistý gay.Pěkně se k ní na parketu měl a furt se dotýkaly. Tak mám z toho trochu zmatenou hlavu...
8.12.2016
vlákno reagovat

halen (anonym)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

nezáleží na tom , zda je člověk homosexuál, ale když je někdo talentovaný, což Honza je, a ukázal to ve všech svých představeních, tak je oprávněným výhercem celé soutěže. A je potřeba ho nechat žít a bavit všechny, pro které dělá opravdu nádhernou show.
2.12.2016
vlákno reagovat

Aneta (anonym)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jan Cina je proste nejlepsi z kazdeho vystoupeni udelal tu nejlepsi show a hraje a zpiva uzasne je to fakt neuveritelne nadany clovek podle me je to fakt genius a takhle v mladem veku a byt takle tanecne a pevecky nadany no proste klobouk dolu drzim palecky je NEJLEPSI!
28.11.2016
vlákno reagovat

Lenka (anonym)

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

Nejen, že jste nadaný, ale když nemáte ty brýle a lehce crazy účes, tak jste navíc hezký chlap! *14*
26.11.2016
vlákno reagovat

Opicka (anonym)

7 souhlasí, 1 nesouhlasí

Jan cina udelal vzdy show.Tvoje tvar ma znamy hlas je nejlepsi porad co kdy nova vysilala.Posledni jeho vystoupeni jako SCATMAN JOHN nemelo chybu.
24.11.2016
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.