zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Jan Cina

28. 11. 2008 – OSOBNOSTI.cz

Jan Cina je český herec, dabér, moderátor, zpěvák a tanečník, který se narodil 20. března 1988 v Praze. Již v mateřské škole se u něj začal objevovat herecký talent, čímž bavil své spolužáky. Jeho ...

zpět na Osobnost
novější 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 170

napsat komentář

Žarybna (anonym)

1 souhlasí, 7 nesouhlasí

Honza prý chodí s nějakou holkou, ne?
26.1.2017
vlákno reagovat

Kohin (anonym)

0 souhlasí, 5 nesouhlasí

Prý jo. Nějaká umělkyně. :)
27.1.2017
vlákno reagovat

thor (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

přání otcem myšlenky
29.1.2017
vlákno reagovat

thor (anonym)

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

a jmenuje se vančura
29.1.2017
vlákno reagovat

Žeryn (anonym)

0 souhlasí, 3 nesouhlasí

Vzhledem k tomu, že teď chodí všude sám....je to divné. Je přece jedno s kým je nebo není...
1.2.2017
vlákno reagovat

thor (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jeho partner Petr Vančura je velice kreativní i jako autor ap. Cina víc hraje a je ho víc vidět- i když ten na G? se s ním nemůže vůb ec rovnat. Je i vzdělaný a chytrý,což se o těch z jemu podobných moc říci nedá.
Byl bych rád, kdyby p.Vančurovi řekl, že by byl zájem jeho alternativní projekty a texty vydat knižně - rozhodnutí na jeho stránkách.
Vydržet!
24.1.2017
vlákno reagovat

nika1979 osobnosti.cz

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

*14* *14*
19.1.2017
vlákno reagovat

Kohin (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Já ho viděl hlavně v Pustině a tam bych ho málem nepoznal, předvedl fakt brilantní herecký výkon. Za tu vánoční pohádku on sám nemůže. Za mě hrál i tam dobře. :) Počkat to už není s panem Vančurou nebo co?
8.1.2017
vlákno reagovat

Julie (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Bože, že vyhrál nějakou soutěž a je teď víc na očích, neznamená, že patří všem lidem. Nechte ho žít s kým chce!! Občas ho potkávám v metru a vypadá i v rozhovorech je milý a inteligentní kluk nebo mladý muž. Nemusí každý prát prádlo na veřejnosti...náhodou s brýlemi i bez nich je moc hezký a hlavně zajímavý, je takový neobvyklý. Pokud má přítele, osobně to respektuji a jestli má přítelkyni, jen dobře ne?
3.1.2017
vlákno reagovat

Mary (anonym)

hezky napsany *4*
21.2.2017
vlákno reagovat

Lujza (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Nevím co na něm každý má. Beru ho jako každého jiného našeho herce.
22.12.2016
vlákno reagovat

Žarybna (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Jestli je to holka, s kterou ho vídám v Dejvicích u metra. Sbalil pěknou kost....sluší jim to.
20.12.2016
vlákno reagovat

Dan (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Sbalil? Jak vis, ze ji sbalil. Muzou byt pratele. Neni to takova kratkovlaska? Potkal jsem je uz nekde...co ten jeho pritel?
21.12.2016
vlákno reagovat

Žarybna (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Poznám, když je mezi dvěma něco víc. Je krátkovlasá, moc hezká. Připomíná mi Gabrielu Kratochvílovou, když měla krátké vlasy.
21.12.2016
vlákno reagovat

Iva (anonym)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

Proboha, a není to jedno co je? Nese odpovědnost za sebe sám. Chápu, že to lidi zajímá, ale domnívám se, že mu úplně radost nedělá, když se mu v soukromí vrtaj cizí lidi. I to, že je to "veřejná osoba" by mělo mít nějaký meze. Já asi neviděla nic co dělal, jen vim, že teda skvěle zpívá. Každopádně pokud vydá desku, pro mě s nějakým zajímavým obsahem tak ač si desky nekupuju, tak tuhle si koupim. Fandim mu, pro mě má ohromný vnitřní kouzlo a to není dáno kde komu. Jen víc takových mladých, je to osvěžující. Až přestane vypadat jako šestnáctiletej kluk, ale jako zralej muž, bude to pecka *1*. Já nevim, ale působí na mě tak aristokraticky. Doufám, že nespadne do stereotypu a nebude typově pořád stejně, protože to mě pak nebaví. Baví mě pestrost. Přeju mu, ať si talent nepromrhá, byla by to věčná škoda.
13.12.2016
vlákno reagovat

halen (anonym)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

spione i gayove jsi radi slahnou na holku a ze je gay to nevadi ma rad holky a miluje kluky
11.12.2016
vlákno reagovat

Špion (anonym)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Spíš vypadali, že spolu něco mají...byli jako milenci.
12.12.2016
vlákno reagovat

Špion (anonym)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

Ahoj. Já četl, že je gay a mně připadne jako bisexuál. Potkal jsem ho nedávno na jedné akci v pražském baru, byl tam s holčinou a nechoval se jako čistý gay.Pěkně se k ní na parketu měl a furt se dotýkaly. Tak mám z toho trochu zmatenou hlavu...
8.12.2016
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.