Přejít na výpis diskuzí

Jan Cina

OSOBNOST 28.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    No a co že je Gay, do toho nikomu nic není. At se každý český xenofob stará raději sám o sebe když nedokáže druhým lidem pomoci, jen je ponižuje urážkami. Typické pro mentálně zaostalé čechy s tolik ještě nedemokratickým svým cítěním co jenom upírají lidská práva a svobodu vyznání a sexuální orientace druhým lidem!!! Kde to jsme vy xenofobové? Ve středověku nebo v totalitě?!! Nebo v čechách? To myslím si vyjde uplně na stejno jako s totalitou komunismu anebo se středověkem!!. Nedemokratická to česká společnost a špatná to země!!! Raději pracujte vy čeští xenofobové a nestarejte se o druhý lidi, po kterých vám vubec nic není. Nejsem osobně homosexuál, ale at si také žije LGBT komunita v Česku!!!

  • Normalne všechno spatne

  • Je to gay :-)
    A já to vím. :-)
    Ale je hezkej :)
    A vypadá mile :)
  • denisa
    gay *11* *11* *11* *11* *11* *11*
    • Měla by jste se stydět. On za to nemůže, že to tak cítí. Honza je sympaťák a .olej kluk. A navíc skvělej herec.
    • Máte pravdu. Jste nechutná.
    • Fakt trapný komentář.
  • Je hrozně pěkný škoda že je gay,ale je to jeho volba
    • A co je na něm pěkného? Za mě mi to, že je homo vůbec nevadí.
      • Co? Třeba jeho úsměv, oči... 🙂

  • Ahoj Honzíku jak se máš ??????????????
    Když jsem se se sestrou (7) kdysi koukala na planetu yó tak sem tě viděla.
    Seš krásnej. Pro ty co chcou kontakt:
    tel.354 771 602.email: jan.cina@centrum.cz.
    Nikola
  • Ahoj Honzo,sledovala jsem tě v Tvoje tvář má známý hlas a viděla jsem tě v Kalichu jako Mauglího.Líbí se mi tvoje zpívání,tancování a hraní ve filmech. Budu o tobě psát referát. Podle mě jsi nejlepší! *4*
  • honzíku dejmi něakej kontakt at ti můžu poslat
    mojí fotku prosím
    jo pa *3*
  • Nevím co na něm všichni vidí?? Postavy co hraje nejsou ničím zajímavé,vzhledově taky nic zajímavého. Smyslu pro humor jsem si nějak nevšimla. A co je to za tu jeho pomatenou fanynku?? *9* Copak jsou tu lidi tak naivní a myslí si,že herci koukají tady na ty komentáře??
    • hurvinkovamorticie9

       co je   vam potom   co naněm vidime a talent jisku  skromnost ´´´´´´´´´vite  Pani či slečno  Lujzo😇😍

    • ahoj honzíku
      jak jse máš a co svatba kdy bude
      a nevjeř co ti kdo ošklivého napíše a nenech se ničím rozčílit jo
      a jájsem se tam tu neděli dívala dáma a král
      hraješ moc hezky a máš talent fakt že jo
      pa lenka *14*
  • hezký den honzíku
    i tvému příteli jo
    pa lenka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit