Přejít na výpis diskuzí

Jan Graubner

OSOBNOST 10.9.2008 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Graubner = gauner.
  • Ta fotka je strašná recese *1*
  • Už si chcípl,ty vobšouste zkurrvená!!!!!!
  • Když ho vidím s tou píččovinou na hlavě,tak bych mu to ztrhnul i s tou jeho palicí a při cestě bych to vzal přes Halíka,Duku apodobné dobytky..Incestní zkurrvení prasata,kážící vodu,avšak pijící víno..Když by se Ježíš jmenoval vyliž prrdel,tak se dnes věřící modlí k prrdeli!!!
  • Církev,je jen prasečinec,pro jejich tupé stádo ovcí požírající šrot!!! *16* *16*
  • Odpová mi tu nesouvisle jen samá lůza *12* ,
    ... chtělo to po listopadu pořádnou pevnou ruku při Vaši výchově.
    • Kdybys mě potkal a tot mi řekl do očí,garantuji ti,že bys poznal pevnou ruku,ale naposledy!!!
      • Ještě že jsou lidi jako Sanctus bezmocní.Jediné,co jim zbývá,je chodit každou neděli do kostela.Jsou dva ty lidí.Jako jem já a jako jsi ty.Takový,jako ty,si dávám k snídani..
        • Oprava:typy
  • nika1991
    *2* *2* *2*
    • Tupá dívka zůstane tupou dívkou..
  • nika1991
    ja ho znam dobře mocccccc je laskavej *14* *14* *14* *14* *14*
    • Laskavý k cizím, autoritativní a formálně přátelský, povýšenecký k rodině. Káže o rodině, ale jeho rodina je v binci; snílek, laskavý intrikář. Nikdy si tě nepřipustí k tělu, nevede dialog, nemá cit, jen něco programového, šablonovitého, silně odosobněného, p5esl8dle laskav0ho a džentlmentsky zdvořilého vyplývá
      z vkořeněných psychických poruch u jeho rodičů, prarodičů a blízkých, kteří jej ovlivňovali a formovali naši celou vymírající! rodinu.
      Chceš-li zavést dialog, kde tápe - odkazuje se na cizí, opět autority, není tedy, a nemůže být strýc jak se patří, spíše z pohádek o hloupém Honzovi. V dětství byl silně manipulován matkou, která také k cizím laskavá, ale uvnitř panovačná, nebo spíš povýšenecky skromná a laskavá opírající své mocenské touhy o autoritu církve a vyšpekulovanou autoritu svého muže, který ji odstrkoval na poli, kde ani nechtěla vládnout. V mládí pohrdal prací a obzčejným životem, považoval to za trest od komunistů. Vychování mu až do jeho pokročilého věku brání rozvíjet svou osobu, vytvořit si svobodný světový názor na základě realistických, racionálních, pragmatických vjemů osudů druhých, přestože bychom řekli, že je praktický a vnímavý člověk. Pokud ti v něčem poradí , zcela ignoruje tvou bytost a plivne ti laskavě do tváře zobecněnou poučku, kterou na tebe naloží nepřiměřené břemeno. *12* *12* *14* *14* *14* *14*
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Von pan arcibiskup je zralej do pekla. Von sloužil mši suděťákům. Je to jeden z největších církevních gaunerů u nás. Tak na úrovni Halíka. Jduvenblejt.
    • nika1991
      ty jsi zralej do pekla *12* *12* *12* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit