Přejít na výpis diskuzí

Jan Hanzlík

OSOBNOST 10.5.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hanzlík

    Dámy,nedávno jsem viděl Hanziho v pražské Huse s vysokou blonďatou modelkou-páreček-ani se neptejte, která to byla *3*
    • Re: hanzlík

      Kerá ?? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: hanzlík

        no já už taky něco slyšel *14*
  • misis vysosti

    Tak pokud vím, tak nejvíce do toho Hanzimu muže mluvit přítelkyně a určitě by byl zvědavej na jednu poblazněnou fanynku jak mu vyčítá, že odchází..simět prober se holka:D nefantaziruješ už moc? co takhle realita mezi hráčem a fanouškama:Dbav se s ním.... v klidu,ale to je asi tak vše:D *8* bože proberte se..pořád je to vztah fans a hráč..kamoši ok..ale pokud chcete víc..no nevim nevim *7* *1* *16*
    • Re: misis vysosti

      A kdo je Honzova přítelkyně?
  • Hanzi zůstává!!!!

    Holky nebojte nesu informaci že Hanzi zůstává na stopro ve Spartě!!!!!!!!!Takž můžete dál sním že po zápase ho půjdete poprosit v T-mobile areně o podpis a budet mít zážitek!!!!!!Třeba i strapasem i když je to třeba jeho 50 podpis co máte!!! *1* Prostě bez Hanziho by to nebyla Sparta *14*
  • hcspartanka38

    *14* hanzi je super chlap *14* Je prostě úúúúúúúúúúúúžasný,kdybych mohla hned hraju sním!!!!a brala bych kdyby jsem chodil

    *3*
  • hcspartanka38

    Ano holky Hanzi je super *14* je good jakt tady spousta holek píše, ale nevím jestli víte že mu hrozí odchod ze Sparty.
    • Re: hcspartanka38

      něco málo sem zaslechla můžeš nám to uvést na pravou míru? to co víš....předem díkes
      • Re: pazny71

        Tuto informaci jsem dostala od osoby se kterou se Hanzi baví a dost zná, je to můj učitel a taky které jsem moc věřila!! Nevěřila jsem tomu tak jsem napsala e-mail Břízovi a on mi řekl že to je naprostá blbost, že o kádra jako je Hanzi přijít?Že na to ani nepomyslel takže se neboj Hanzi zůstává a kdyby chtěl odejít tak mu to hrozně rychle rozluvím a Břízovi udělám takovou scénu že Hanzimu ještě zařídí 2krát větší plat !!!!! *15* *3* *4*
      • Re: Re: hcspartanka38

        heej luco to se mi nejak nezda .........:D von kterej se za spartu rve na diskotekach ...:D heej ale doufam ze nikam nepude jako jinak se zblaznim ....:( *13* *8* *10* *9* *9* *14* *1*
        • Re: baruna38

          Hanzi zůstává!!!!!Nenechala bych to ani tak o to se neboj!!!Hanzi se fakt rve na diskotékách za Spartu???No tak to tě pic a pak že sparta nemá žádného bitkaře *15* !!!Řekl mi to bříza takže si myslím že už by to nebyla žádná lež!!!!Jinak by to pěkně ... a Spartu by připravil o dost fanoušků a taky by přišel o místo to ti garantuju kdyby kecal!!!Je to jistý že Hanzi zůstává!!!!!!Konečbě ze mě spadla ta myšlenka že Hanzi nebude ve Spartě!!!!!Jen tak by neodcházel hodně by si vyslechl!!!!! *1* *3* Kdyb si měla nějakou otázku tak piš ráda ti odpovím. *3*
  • h-h-p-s-k

    hanzi, hanzi, hanzi poserou se kanci!!!
    • Re: h-h-p-s-k

      ty kanče tobě se to tak rýmujeeee *15*
      • Re: Re: h-h-p-s-k

        máš něco proti?
        • Re: Re: Re: h-h-p-s-k

          ne ty sexi bojíku :D ale je to prdel *15*
  • Hanzlík

    ahojky napsaůl by jsi mi tvuj E-mail??plosim.... *3*
    • Re: Hanzlík

      No klidně a na co ho chceš?Hcspartanka38@seznam.cz *3*
    • Re: Hanzlík

      jasnačka :-) kocourvbote@seznam.cz
    • Re: Hanzlík

      on sem prosim tě hanzi nechodí tro neni žádná jeho stránka to je jen jeho profil......zůstan pri zemi kotě *13*
  • :-*

    *14* *14* *14* Hanz je úúžasnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: :-*

      nejni jenom úžasnej je krásnej je nádhernej je skvělej je nejlepší a já ho miluju a to čím dál tim víc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hanzi

    jj tedkon se mu nak daří takovjch golu co dal a kolik ma asistenci fakt se mi libi jak tedkon hraje ........ a je pořád hezčí a hezčí *14* *14* *14*
  • JJ GOOD

    Tak tohle je nejlepší obránce a navíc pěknej hokejista. Dost dobře se pere. Je to pravej sparťan a to se cení!!! B+J

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit