Přejít na výpis diskuzí

Jan Hartl

OSOBNOST 24.2.2008 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den pane Hartl.

    Je to už drahně let, co jsme se potkali, ale dnes jsem poprvé viděl film Lvi salónů a nějak se oživily vzpomínky právě na to setkání. V té době jste studoval DAMU a v naší vesničce se zrovna  váš bratr zabýval svou profesí, čili vykopávkami. Ještě za života mé mámy jsem měl velkou chuť vás kontaktovat a uskutečnit setkání na místě, kde příběh, který popisuji vzniknul. Bohužel, oba jsme o někoho přišly a kontakt na vás stále není. Třeba si toto přečtete a kontakt je zde uveden.

    S přáním všeho nejlepšího

    J. Kratochvíl

  • Mám Vás moc ráda.........škoda,že jste tak veliký introvert a není Vás vidět,slyšet víc-zbožnuju Váš hlas,uklidnuje mně.A vím jaké to je.Jsem stále zavřená doma......Mějte se pěkně a moc sil do dalších let.Jana z Kroměříže
  • Dobrý den pane Hartle, díky za všechny skvělé role, jsem z Vás unešená, jste úžasný a vynikající herec. Přeji Vám hodně úspěchů v další práci. S pozdravem. Lenka.
  • omlouvam se nechtel jsem vas urazit jste dobrej herec
  • Milý Honzo! Jste můj oblíbený herec, mám vás moc ráda a protože jsem sobecká
    chtěla bych vás mít víc v televizi (dívám se na Ordinace v růžové zahradě)
    a už několikrát jsem si povzdechla. že už se tam vystřídalo spoustu
    herců, ale vás jsem tam ještě neviděla, třeba se dočkám ( třeba i v něčem
    jiném)a přeju vám hodně úspěchů.
    Práci zdar!8gh Helena
  • Manta
    Dobrý den,hledám kontakt na spolužáka Luďka Hartla z Krásné Lípy, který je údajně vaším bratrem.Pokud tomu tak není, velice se omlouvám. Jana
  • JH♥

    Moc si Vás vážím ♥
  • Jan Hartl

    Milý pane Honzo
    Blahopřeji Vám k dnešním narozeninám
    Přeji hodně štěstí,zdraví a úspěchů
    tak životní a i profesní. *4*
  • svátek

    Všechno nejlepší k svátku hodně štěstí ,zdraví ,lásky a hodně krásných rolí přeje Blanka.
  • prace

    dobry den chtela jsem vas kontaktovat pro praci a to natoceni cd,ale nevim kam se obratit?je mozne dostat nejaky kontak kde by jsme se domluvili na pracovnich podminkach? dekuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit