Přejít na výpis diskuzí

Ján Lašák

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vše nej

    Všechno nejlepší k narozeninám, Janko!!
  • Pravopis

    Autor nebo autorka životopisu by se mĚl zamyslet nad pravopisem!! Napsat mněl a přez to by se dalo ještě skousnout, ale napsat přítelkIní s měkkým i po k. to je vrchol!
    • Re: Pravopis

      Naprosto souhlasím, úplně to drásá oči!
  • dfgnh

    janko janko janko janko janko janko pppppppppppppaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrddddddddddddddddddduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubbbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiiiiiicccccccccccccccccccccccccccceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ooolle *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vcg

    mne je 10. a hasek je díra *16*
    • Re: vcg

      hašek neni špatnej ale moc si věří
  • JÁN NA FACEBOOKU

    http://www.facebook.com/pages/Jan-L asak/104207116390
  • lena73

    Dejte mu svůj hlas!!

    Hlasujte prosím pro Janka http://zlatahelma.hokej.cz/
  • Janko

    Ja si ho budem dosmrti pamätať ako (zatiaľ) najlepšieho brankára SVK, ktorému obrana "veľmi" nepomáhala... to tak bolo vždy (čo sa týka repre SVK na MS). A ako povedal jeden človek (na meno si už nespomeniem) na MS 2008: "Lašák by mal tĺcť svojou hokejkou obrancov po hlavách!". To úplne vystihuje celú situejšn. Celé to tam musí zachraňovať iba on, nikto mu nepomôže... a keď nikto nepomáha, tak to by nechytil ani sv. Peter... Zaslúži si už konečne nejaký tým, kde sú dobrý spoluhráči, kt. budú ochotní to tam trošku čistiť pred bránkou... A v Pardubiciach nech sa mu darí strašne moc, už si to konečne zaslúži... ako sám povedal, PCE si vybral preto, lebo je to špička českého hokeja a majú vysoké ambície. Tak dotoho!!! A budte radi, že ho tam máte..!!!!! P.S.: Obdivujem ho strašne moc zato, že je taký dobrý aj povahovo, že sa dokáže tak skoncentrovať, že celý deň zápasu s nikým nekomunikuje (to by teda bárskto nedokázal) ale vychádza mu to, niekedy mi pripadá, že je v nejakom "tranzy" :D a tá jeho rýchlosť je až vesmírna... a mimochodom vtedy v poslednom zápase so SLO som normálne až plakala, že bez neho by sme sa mohli hneď zabaliť a že to tam tak strašne tiahne... a že všetci ostatní sú tam ako mrkvi. a je mi strašne sympatický, no krajšieho hokejistu som teda ešte fakt nevidela.... A ešte preto, že ani raz neodmietol reprezentovať a teší sa, že môže hrať za Slovensko... ajkeď teraz je to skôr za trest ako za odmenu... !!!!!TAK NECH SA MU DARI!!!!!!
  • ttt

    MILUJEME TOMÍKA DUBU!!
  • duba

    Tomáš Duba dotoho!!!!!!!nějakej Lášák kterej chytat neumí je levej.Prostě T.Duba u mě vítězí .DDDDDDooootttttttooooooooohhhhhhhh hoooooooooooooo HC SPARTA PRAHA *5* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *4* *5* *15* *8* Duba zlatíčko
    • Re: duba

      haůle ty vůbec nevíš kdo to ján lašák byl tak se do něho neser a nějakýho dubu kterej propustí každej gol sem neser
  • -------

    Jánko=the best !!! *14*
    Nejlepšíííííí ..... *14* miwáškuju těě!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit