Přejít na výpis diskuzí

Jan Pavel II

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je dobře, že ho svatořečili. On si to zasloužil.
  • odkaz Karola Wojtyly Vraťe část Ukrajiny Polsku.
  • foxmartin8
    Bůh je Příroda *4*
  • jan pavel II.

    Jan Pavel II. by měl být nazván Jan Pavel Veliký (po vzoru dalších významných papežů).Tento člověk ukázal mnoha lidem (především mladým)lepší cestu životem. Ať si říká kdo chce co chce život bez Boha, naplněný uctíváním mrtvých model jako jsou alkohol, drogy, peníze nebo fotbal, je prázdný. Skutečnou hodnotu mají jen věci nepomíjivé, tedy víra, naděje a láska. Především tedy ta láska=Bůh. A Jan pavel měl mimořádnou schopnost oslovovat lidi. Co lidi, celé davy, celé národy.
    • Já teda nevim....alkohol se musí pít. Je to theologická teze: Pivo, když je natočeno, tak umírá a člověk jako jeho spasitel ho musí vypít. Jeho hříchy odchází v podobě mnoči z člověka, tělesná stránka se rozpouští do krve a vyšší podstata piva stoupá do hlavy a pak dále do nebe. Lehčí hříchy, které pivo nechalo v hlavě způsobují kocovinu.
  • dobře mu tak

    je dobře,že tento uslintaný polský čurák chcípl.zkurvysyn,pedofilní zmrd jak všichni flanďáci!!!!!!!
    • Máme sice svobodu slova, ale toto je vyjádření "člověka" na úrovni ŽUMPY !
    • To je neskutečná snůška vulgarismu a neúcty k tak velkému člověku. Pamatuj, že se vším, ať už dobrým nebo zlým co v životě řekneš či vykonáš jednou budeš stát před Pánem Bohem a zodpovídat se z toho.
      Obhájíš si to !!!! Paolo Rossi
    • Jak je vidno,co jsi za zjev, tak tebe měla tvá máma udusit polštářem jen co jsi se nadechl a svět by měl o jednoho magora méně, který by nikomu nescházel.
    • Re: dobře mu tak

      Tento příspěvek měl být smazán.
    • Re: dobře mu tak

      ajajaj, tady má někdo vážný problém :-D
      v podtatě je jasné, že za čuráka a zkurvysyna jsi označován(a) většinou ty...a teď si tady léčíš mindrák...vlastně proč ne...vžyť internetové diskuze jsou jako stvořené pro ,,hrdiny" jako jsi ty. Radši jsem to dal do uvozovek, kdybys náhodou nepochopil(a), že jsem to myslel ironicky. Jinak řečeno, jsi mi ukradený(á), ale Jana Pavla se zastat musím. Hezký den :-)
  • Jan Pavel II.

    Je to pořád velký člověk a velkým vždycky zustane jeden z nejlepsich papezu!Jen me mrzi ze sem se s nnim nikdy osobne nepotkala.BYl t o vazne skvely clovek a skvelym clovekem zustane i presto ze uz tu s nami neni.Ale nikdy na neho nezapomenu!Jo a urcite sedi popravici Ježíše nebo Boha,diva se na nas a drzi nam palce a primlouva se za nas.Dik mu za vsechno.
  • oznamkujboha.cz

    Oznámkuj boha za jeho skutky na oznamkujboha.cz
  • Jan Pavel II.

    Nejsem věřící, modlím se až když jsem v průšvihu po uši, ale to nic nemění na tom, že Jan Pavel II. byl a stále je pro mě člověkem, který opravdu stál na svém místě a dokázal přimět přemýšlet i mě. Tento Svatý otec zůstane navždy v mém srdci. Děkuji
  • Jan Pavel II.

    No musím říct, že Jan Pavel II. byl papež, kterého ještě svět nikdy nezažil. Dokázal vykonat mnoho dobrého. Musím říct, že mi ukázal správnou cestu životem. Děkuji svatý otče.
  • Jan Pavel II

    Jan Pavel II byl neobyčejná osobnosr světového významu nejen pro svoji lásku ale také pro schopnost odpouštět lidem.
    Vždy mi byl velice sympatický a myslím ž na něj lidstvo nikdy nezapomene.... doufám že bude blahořečen....´jen málo lidí by si to zasloužilo jako on....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit