Přejít na výpis diskuzí

Jan Svěrák

OSOBNOST 31.12.2006 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadý režisér.

  • Dobrý den,mám velmi zajímavý životopisný příběh jak jsem pátrala po otci mojí mamky,narozené 1933 .dostala jsem se k hodně zajímavému příběhu.Když budete mít zájem napište Hana Kolářová
  • Pane režisere,život Mudr.Vlasty Kálalové,rodačky z Bernartic u Písku,který vĕrnĕ popsala Ilona Borská by si zasloužil filmového plátna a skvĕlého režisera a to vy jste.Dĕkuji za Váš čas.
  • Dobrý večer pane Svěráku . Přeji vše dobré k jmeninám a hlavně ocelové zdraví . Touto cestou Vám děkuji , děkuji , děkuji , že jste hybatelem v naší čtvrti Branik. Sama dělám co mohu a přiznávám , v mých možnostech toho moc není . Vy jste mi podporou , že i to málo má smysl. Jste světýlko , za kterým má cenu jít i když sám sobě jedinec připadá si bezcenný . S hlubokou úctou Valachová M.
  • Ziall
    všechno nejlepší :))
  • Dobrý den, slyšela jsem že v létě budete točit nový film. Jak se bude jmenovat smím li se zeptat?
  • Námět na film

    Dobrý den, pane Svěráku,

    díky Vám za to, že se je ještě na co v TV nebo v kině koukat - opravdu děláte i se svým tátou skvělé filmy, které člověka pobaví a zároveň i pozastaví nutí přemýšlet. Mám v hlavě podobný scénář - svůj život, který od základu změnilo narození dítěte, které je jiné než ostatní... Kdyby Vás toto téma zajímalo nebo i nezajímalo, určitě budu ráda, když mi napíšete na můj email. Přeji Vám mnoho úspěchů v další tvorbě *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit