Přejít na výpis diskuzí

Jana Andresíková

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý večer panî Andresíková, již pár let se snažîm najît na Vás kontakt-ráda bych splnila své mamince přání,aby se s Vámi mohla zkontaktovat-Vaši rodiče se přátelili s maminčinými rodiči...pokud budete chtít,prosím o odpověď konarikova.ed@seznam.cz Děkuji
  • Dobrý den paní Andresíková,ráda bych Vás pozvala do Kroměříže.
    Vaš tatínek jezdil k mým rodičům,byl tatínkův velký kamarád.Když se odstěhoval do Prahy,byli jsme ho navštívit v Davlích.
    Pokud budete chtít ráda Vás uvidím a můžeme si popovídat.
    kalabovab@seznam.cz
    S pozdravem Blanka *3*
  • Milá, milá paní Andresíková,
    srdečně zdravím z Přerova, jsem o rok starší než vy, prosím seberte síly a uskutečněte svůj záměr - odstěhovat se do Prahy, určitě tam máme přátele a ti vždy pomohou daleko víc než vlastní rodina - vlastní zkušenost.
    Držím vám palce.
    Marcela Zárubová - zarubmarcela@seznam.cz
  • Dobrý den, paní Andresíková,
    je to neuvřitelných několik desítek let, co jsme byli - já, ještě čerstvý školák Kája - spolu s mými rodiči sousedi z Mánesové v Kroměříži a já se vždy těšíval, když se stavíte u nás z Prahy:-) Jsem rád, že jste velmi čilá, což jsem sledoval na obrazovce v pořadu: http://www.iprima.cz/prostreno/vip-prostreno/uterni-vip-prostreno-uvari-vlastimil-harapes-jana-andresikova . Já jsem sice ještě nedospěl, ale jsem již nějakou dobu ženatý a žiji v Praze (karel.peka@seznam.cz).
    Fandím Vám a přeji hodně sil a zdraví! Váš Karel Peka
  • Zdravím paní Janu,
    doufám,že se trefím.
    Ve svém mládí jste i chvíli,nevím jak dlouho,vyučévala na základní škole v Chropyni.Jestli jste to opravdu vy,tak jste byla třídní učitelkou asi 4. třídy základní školy v Chropyni.A my jako Vaši žáci děláme setkání žáků po 50 letech,které jste vyučovala.Je nám sice již 65 let a byly bychom velmi rádi,kdyby jste se i Vy mohla zúčastnit našeho setkání.Jestli by jste měla zájem setkat se s Vašimi bývalými žáky.Tak odpovězte na email: f.privrel@seznam.cz.Setkání proběhne 16. 6. v Chropyni.Podrobnosti bych Vám poslal emailem.Díky za to,že si tento příspěvek alespoň přečtete a budu velmi rád,když se mi ozvete na uvedený email.Jinak Vám přejeme hlavně zdraví a ještě mnoho krásných rolí.Přivřel František.
  • Blahopřeji, paní Jano!

    Drahá paní Andresíková,poslouchám pořad s Cibuličkou, dovolte mi proto blahopřát Vám k Vašim dnešním narozeninám, konec Vašim haváriím, s tím související pevné zdraví nadále a životnímu pocitu štěstí - (pořád poslouchám a civím! CO VŠECHNO JSTE PŘEŽILA!!!) a pak mi dovolte vzpomenout na Vaši Rusalku a Hoffmannovy povídky - doufám, že jsem správně. Dodnes Vás vidím vyvěšenou v pasáži jako baletku - jestli se teď dovím, že je to jinak, bude jinak asi úúúúplně fšecko!
    Moc Vás zdraví a všechno nejlepší přeje Míla Hav.
  • Pozvání

    Vážená paní Andresíková, pokud budete doopravdy tento vzkaz číst, byl bych rád, kdybyste se mi ozvala. Již delší dobou vás chceme s kamarádkou Lucií z Nové Pece (Šumava) oslovit, ale nevíme jakým způsobem-ztratila na Vás kontakt (je to Vaše bývalá žákyně z kurzu pro moderátory). Budu moc rád za Vaši odezvu! Jinak přeji vše nej v tomto roce a mnoho pracovních i osobních úspěchů. Nebojte nebudete sama!
    Vaši příznivci a obdivovatelé Zbyněk a Lucie
  • pozdrav

    Ahoj babulko, protože jsem už dlouho mimo branži, píšu Ti touhle cestou. Držíme Ti s Okim palce, když budeš mít chuť, ozvi se na mejl
    Hezký, nejen dnešní den Milena
  • Kurz mluveni pro zacinajici herce

    Vazena pani Andresikova, jelikoz jsem Vase jmenovkyne, jsem jiz od detstvi Vase obdivovatelka (mela jsem vzdycky obrovskou radost kdyz jsem slysela sve jmeno v televiznich titulkach *4* ). Studuji Produkci, ale rada bych si zahrala take ve filmu. Docetla jsem se, ze ucite mlade herce a moderatory spravne mluvit. Je mozne dochazet na Vas kurz nebo je to jen v ramci Vysokoskolskeho studia?
    S pozdravem
    Jana Andresikova
  • vzkaz pro paní Janu

    Dobrý den paní Jano,zdravím Vás z Ostravy.Pamatuji se na Vás ještě z konce 50.let,kdy Vaši rodiče bydleli v Kroměříži mám dojem,že na Alšově ul. a moje babička na Mánesově ul.a s Vašimi rodiči se přátelila.Vy už tou dobou jste byla ve světě na studiích.Mimochodem jsem ročník 1953 a narozen 1.dubna.zajímalo by mne zda ještě do Kroměříže občas zavítáte.Přeji pevné zdraví a mnoho osobních i pracovních úspěchů. Vladimír *4*
    • Re: vzkaz pro paní Janu

      Zdravím paní Janu,
      jelikož pocházíte z Kroměříže tak Vás sledujeme při Vašich rolích v televizi,
      filmu atd. Vaše vystoupení v šotu v televizi nám připomínalo rodiče které jsme znali v soukromí i v práci.Největší zájem mám o osud Vašeho tatínka Richarda,
      byl mým spolupracovníkem. Pořádáme setkání vysloužilců a čast na něho vzpomínáme. Potřebujeme o jeho životě v Praze informace, prosím o navázání na můj
      mail.
      Hezk, nejen dnešní den Jaroslav a Anna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit