zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Jana Brejchová

31. 12. 2006 – OSOBNOSTI.cz

Jana Brejchová se narodila 20. ledna 1940 v Praze. Její kariéra odstartovala rolí Píďalky ve filmu Jiřího Sequense OLOVĚNÝ CHLÉB, kdy ji v kobyliské škole objevil Ladislav Helge. Po třech letech se ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 91

napsat komentář

jankoma osobnosti.cz

Hodně zdravíčka k narozeninám *14* *14* *14*
21.1.2018
vlákno reagovat

Jarmila (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Paní Jano,jako malá holka jsem si s vámi nějakou dobu psala.Bylo to v letech 1960-61.Celý život vás a vaši práci obdivuji-jste vynikající.Přeji vám,aby se vám vše v životě dařilo.
14.4.2017
vlákno reagovat

jankoma osobnosti.cz

Hodně zdraví, štěstí, dlouhá léta a ještě hodně radosti se svými milými blízkými lidmi. Též klid a pohodu, kterou si zasloužíte. Dala jste nám tolik krásných filmu, rolí, jedinečných zážitků z vašeho jedinečného hereckého výkonu, jak ve filmu, tak na divadelních představeních. Děkuji *14* *14* *14*
www.facebook.com/Jana...33867/
20.1.2017
vlákno reagovat

Ema (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Pani Bejchova,preji Vam vse nejlepsi k narozkam,hl.hodne zdravi a at jste silna a jste s nami jeste dlouho na svete...Jezdila jste k nam do mesta na chatu,okenice s vyrezavanymi srdicky.Znala jsem p.Hanzlika,i rodice,p.Hrubeho s jezevcikem a radi jsme obcas na chate navstivili s mou mamkou a ok pokecli s mamkou p.Hanzlika,mam na ni krasne vzpominky z mladi.Koukala jsem p.Hanzlika,jak se pripravuji na neckiadu a delaji lod.Provazite me mladim,co skvela,jedinecna herecka,rada Vas vidim v telce,tisku,jak se mate.Prala bych si moc,aby jste byla lip fit,mam Vas moc,moc rada.
20.1.2017
vlákno reagovat

anežka (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

jana je nejlepší ze všech hereček ba celém světě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* .
26.11.2016
vlákno reagovat

a (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

jano já tě miluji *14*
22.10.2016
vlákno reagovat

jankoma osobnosti.cz

Janě Brejchové hodně zdraví, štěstí a pohody k narozeninám *14* *14* *14* *14*
20.1.2016
vlákno reagovat

jankoma osobnosti.cz

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Úžasný herecký výkon ve filmech Vyšší princip, Probuzení, Vlčí jáma, Pasiáns a v mnoha dalších rolích. Paní Brejchová, moc děkuji za nezapomenutelné zážitky. *14* *14* *14* *14*
7.9.2015
vlákno reagovat

Julia (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Nejlepší a nejkrásnější naše herečka 60.let a 70.let. Proto také získala tolik ocenění a mezinárodních uznání!
3.9.2015
vlákno reagovat

Věra (anonym)

Obdivovala jsem jí od prvního filmu, který jsem s ní viděla. Velmi okouzlující a milá herečka to je. Lepší a milejší herečku neznám.
27.1.2016
vlákno reagovat

Julia (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Krásná a vynikají herečka. Urcite nedostala tolik krásných rolí protoze byla bez talentu. Dávala do svých rolí srdce i duši. Prosadila se pílí a talentem, nikoli svým nahým tělem jako to bylo u její sestry Hany.
3.9.2015
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.