Přejít na výpis diskuzí

Jana Brejchová

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    😍😍😍😍

  • hurvinkovamorticie9

     at jse zamisli   nad sebou´´´´´´  Má jednů sejgrú.... chova jse jak mala==========´´´´´ani Hance  Brotské nešla na svatbu ostuda😇😍😱😍

  • jankoma

    Hodně zdraví a krásné pohodové další roky v klidu s nejbližšími, kteří Vás paní Jano opravdu milují. Děkujeme za celoživotní dokonalé herectví, které jste ve všech svým rolích ztvárnila. Hodně štěstí a hezké prožití narozeninového dne.😍😍😍

  • jankoma
    Hodně zdravíčka k narozeninám *14* *14* *14*
  • Paní Jano,jako malá holka jsem si s vámi nějakou dobu psala.Bylo to v letech 1960-61.Celý život vás a vaši práci obdivuji-jste vynikající.Přeji vám,aby se vám vše v životě dařilo.
  • jankoma
    Hodně zdraví, štěstí, dlouhá léta a ještě hodně radosti se svými milými blízkými lidmi. Též klid a pohodu, kterou si zasloužíte. Dala jste nám tolik krásných filmu, rolí, jedinečných zážitků z vašeho jedinečného hereckého výkonu, jak ve filmu, tak na divadelních představeních. Děkuji *14* *14* *14*
    https://www.facebook.com/Jana-Brejchov%C3%A1-fanclub-149882031833867/
  • Pani Bejchova,preji Vam vse nejlepsi k narozkam,hl.hodne zdravi a at jste silna a jste s nami jeste dlouho na svete...Jezdila jste k nam do mesta na chatu,okenice s vyrezavanymi srdicky.Znala jsem p.Hanzlika,i rodice,p.Hrubeho s jezevcikem a radi jsme obcas na chate navstivili s mou mamkou a ok pokecli s mamkou p.Hanzlika,mam na ni krasne vzpominky z mladi.Koukala jsem p.Hanzlika,jak se pripravuji na neckiadu a delaji lod.Provazite me mladim,co skvela,jedinecna herecka,rada Vas vidim v telce,tisku,jak se mate.Prala bych si moc,aby jste byla lip fit,mam Vas moc,moc rada.
  • jana je nejlepší ze všech hereček ba celém světě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* .
  • jano já tě miluji *14*
  • jankoma
    Janě Brejchové hodně zdraví, štěstí a pohody k narozeninám *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit