Přejít na výpis diskuzí

Jana Kratochvílová

OSOBNOST 1.12.2007 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ondoňi máš pravdu
  • Zpěvačka velmi dobrá. Její osobní život je jen její a když nikomu neubližuje, proč ji hanit? *3*
  • Ahoj Jani,cekam vas ve svém obchudku kde jste dnes byla se svým manželem v Pardubicích ve smilovce,poslala jsem vas k autu,aby jste nemela pokutu a pak me to moc mrzelo,mate u me oba kávičku :-) *3*
  • Proč myslíš že by se měla léčit je sice extravagantní ale je svá,je to takový divoch,aváclav
  • polibte ji všíchni....haha
  • Suprový hlas ...... Nej píseň je copánky
  • Chudina, mě je ji strašně líto, jak vidím co ze sebe na veřejnosti provádí.
    Má pocit jak je originální a nápaditá a přitom má schizofrenii jak vyšitá!
    Je úplně mimo realitu, ve svém uzavřeném světě.
    Škoda, měl by ji někdo pomoci a léčit ji. *9*
  • No ty brďo....myslím si že toto není normalní.....bez urážky ale ...... podle mě nejste člověk *11* *11* *16* *16*
  • MILUJI tuto zpěvačku mám jí moc ráda má užasnej film TRHÁK moc se mi líbí miluju tě Janko Kratochvílová *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • 20.12.2012 - den před světoznámým datem, kdy stát se má něco nevídaného - se budou dít věci - koncert jedinečné české zpěvačky Jany Kratochvílové s nezaměnitelným hlasem, která žije v Anglii a chystá se k nám na kontinent přinést poselství lásky a žití v pravdě "NEW CODES" ve formě své živé hudební tvorby - kdo přijde, bude obohacen o nevšední zážitky i myšlenky, které budou určitě tak silné a krásné, že zboří iluze našich všedních dní. Jana Kratochvílová s kapelou Illuminatica plnou prvotřídních muzikantů včetně Jiřího Hrubeše, který svými bubny po dokončení koncertní šňůřy s Pražským výběrem dokreslí atmosféru koncertu, se na vás těší a brzy nashledanou 20.12.2012 ve 20,30 na Favalu - music circus.

    Předprodej Brno: Indies, dpl-studentagency, Wolf Music

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit