Přejít na výpis diskuzí

Jana Plodková

OSOBNOST 26.10.2008 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jano včera na předávání cen kritiku jste me zklamala pokud budete tak agresivně propagovat své politické názory tak si spoustu příznivců a možná i filmařů odradite bylo to urputné trapné a nedustojne jasné vám to dala najevo i legenda I Janžurová kdyz vás opravnene setrela !!!
  • Česká Zdena Studenková.
  • Jsi nej prala jsem ti aby jsi dnes vyhrala jen ti chci rict ze jsi to zvldla teda pro mne a ji pro ostatni tvoje fandy urcite na 1 a chvalim za to ze jsi to zvladla s rukou v sadre
  • Vše nejlepší k svátku.
  • Musím Janu pochválit na Lvech vypadala skvostně ! konečně odhodila image šedé obrýlené myšky.. škoda jen, že už podruhé neproměnila nominaci na lva, tak snad příště !
  • Žádná z hereček - ani Vilhelmová, nebo Gaislerová neumí vyjádřit mimikou a očima to, co dokáže Plodková.
    Bolest, smutek, údiv, lásku, zkrátka všechny emoce, co k filmové postavě patří. Přála bych ji, aby i ostatní režiséři procitli a dali ji šanci v podobě filmových rolí. Když se objeví ve filmu Jana Plodková, tak jdu do kina, protože to je záruka dobrého filmu. A navíc, dobře se na ni kouká..
  • Jano přestaňte prosím nosit na veřejnosti brýle chápu že děláte reklamu Vašemu příteli je optik... ale opravdu Vám brýle nesluší dělají z Vás šedou nezajímavou myšku to samé platí o ulízaných vlasech a minimum líčení a to je velká škoda lidé i režiséři si vás pak škatulkují jako ošklivku a přitom jste atraktivní což jste dokázala v Protektorovi
  • Já mám Janu Plodkovou moc ráda a taky se dívám na film Zázraky života.
    Jana Plodková je prostě Skvělá. *4* *14* *1* *2* *15* *3*
  • Prosím o stáhnutí biografie nebo přepsání autora, tuto biografii jsem napsal pro filmový server CSFD. A trochu se mi nelíbí když si někdo přivlastňuje práci na kterou jsem hledal materiály několik hodin. Na CSFD je od 1.1.2005. Mohu klidně poslat screen z účtu. Děkuji za pochopení.
  • Talent !!!

    Naprosto nechápu proč tak talentovaná herečka není obsazována v dalších filmech navíc po tak velkém úspěchu - český lev !
    • Souhlasím s Petrem, Jana Plodková je nejen talentovaná herečka, je to i osobnost a nechápu redaktorku Šeflovou, jak si na ni léčí své mindráky a pořád na ni hledá různé vady, jen ne její talent. Je velká škoda, že Janu neobsadil nikdo do filmu, kde se může projevit i jako komediální herecký talent. Viděla jsem ji v Hadivadle v Ruské ruletě a musím říct, že jsem se skvěle pobavila. Opravdu jen talent dokáže rozesmát celé divadlo.
    • Re: Talent !!!

      souhlasím je skvělá možná jí některé filmové klany záměrně nepřejí a taky je to velká konkurence už poněkud okoukané Gaislerové.
      • Přesně tak Gaislerová i Vilhelmová už nudí Jana je přesně tip na velké filmové role režiséři jsou tupci pořád dokolečka obsazují stejné herce i u herců Macháček a Trojan

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit