Přejít na výpis diskuzí

Jane Austen

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úžasná spisovatelka a doporučuji všem hlavně její dílo Pýcha a předsudek :-)
    • Souhlasím! Nejlepší knížka na světě! *14* *3*
  • Jane Austen´s jewellery

    www.vyroba-sperku.blogspot.com

    A hojda, rozjíždím webový obchod (ruční výroba šperků) a myslím, že by vás to mohlo zaujmout, jelikož jsem se nechala lehce inspirovat Jane Austen :-), mám tam i několik šperků pojmenovaných po hlavních hrdinkách ;-), tak jestli máte zájem, určitě se podívejte.
  • : Pýcha a předsudek 1995

    Zdravím. Nemáte někdo na prodej seriál Pýcha a předsudek? Odkoupila bych ho. napište na e-mail B.o.d.l.i.n.k.a.9@seznam.cz . Může být i s titulky.
  • Blog (nejen) o Jane Austenové

    mrkněte se na můj blog:
    http://viktoriansky.blog.cz

    který je nejen o Jane Austenové *3* *3*
  • k oficiálnímu popisu děl

    Emma rozhodně není snobská a sobecká *13*
  • persuasion

    ahojky nevite nekdo o ceskych nebo slovenskych titulcich na film Persuasion z roku 2007?? diky moc za odpoved
  • Filmotéka

    Jestli sháníte zfilmovaný knížky od Jane Austenový nebo Charlotte Brontëový, koukněte se na www.csfd.cz do Filmoték - tam určitě seženete. Kámoška tam má Filmotéku - mrkněte na EllinkaD nebo na její blog - www.ellinky.blog.cz *14*
  • Pýcha a předsudek

    Ahoj, taky se mi moc a moc líbí knihy od Jane Austenové a hlavně Pýcha a předsudek, chtěla sem se zeptat, zdali nemá někdo tento film z roku 1995? děkuju moc za odpovědi.
    • Re: Pýcha a předsudek

      Podívejte se na moji filmotéku na www.csfd.cz (EllinkaD) - jsou tam Vámi požadované filmy Pýcha a předsudek (1995 i 2006), Rozum a cit (1995) a určo si vyberete i z jiných DVD. Pokud nějaký chcete, písněte ... ozvu se ... :o)
    • Re: Pýcha a předsudek

      Pýcha neni z roku 95.Z toho je Rozum a cit.
      • Re: Re: Pýcha a předsudek

        z roku 1995 je miniserie Pýcha a předsudek. Je to mnohem krásnější než film. Nemáte někdo v češtině? Moooc to scháním, ale nemůžu objevit
  • Taky něco jinýho než Jane Austenová

    vím, že je tady diskuse o Jane Austenové, ale já trochu odbočím. Četla jsem knihy jako: Jana Eyrová, Na Větné hůrce, Třináctý příbě! Tyhle knížky jsou naprosto úžasný, a proto je vám chci doporučit! Já se chystám přečíst si zase něco ad Jane Audslenové. *3*
    • Re: Taky něco jinýho než Jane Austenová

      já zrovna nedávno četla Jane Eyrovou a hrozně se mě to líbilo...
      Od Jane Austenový sem zatim četla Rozum a cit, Pýchu a předsudek, Opatství Northanger a Romanci u moře (tu teda napsala částečně i Marie Dobsová) a všechny knížky byly úplně úžasný... *3* *14* *4* *14*
      • Re: Re: Taky něco jinýho než Jane Austenová

        Romanci u moře jsem se snažila shánět úplně všude, ale výsledek žádný. Poradíš mi pls kde jsi sí sehnala? díky *4*
    • Re: Taky něco jinýho než Jane Austenová

      souhlas hlavne s Větrnou hůrkou
  • Vášeň a cit

    Ahoj , chci se zeptat jestli jste náhodou neviděli film o Jane Austen Vášeň a cit ? Kdyby ano , tak jak se vám líbil , protože je to ten nejlepší film na světě a já ho prostě miluju !!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit