Přejít na výpis diskuzí

Janne Ahonen

OSOBNOST 31.12.2006 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zavody 1.10.2010 Liberec

    ahoj nevíte někdo nějaké podrobnosti o zavodech co se mají konat 1.10.2010 v Liberci dík
  • návrat

    ahojky nevim jestli o tom víte ale mam skvělou novinku. Janne se vratí, nevim jestli do SP, ale urcite bude chtit startovat ve Vancouveru *14*
    • Re: návrat

      Jsem jeho velka fanynka uz mnoho let mu drzim palce.Jsem rada ze se mu letos dari po prestavce.Olympiadu budu sledovat a drzet mu vsechny palce.Obdivuji jeho skromne vystupovaniLyzovani miluji cely zivot a preji mu, zustat co nejdele na skokancke spici.
      • Re: Re: návrat

        moje řeč
  • Ahonnen vs. Morgi

    Až si Morgi udrží 15 let min. stejnou výkonnost, tak o něm můžeme říct, že je dobrej, ale Janne Ahonen se téměř celou svojí kariéru držel na špičce mezi nejlepšími a pro mě tento finský blesk zůstává ten nejlepší!!! *5*
  • Ahonen

    Pro ty, co si myslí, že se Janne málo směje jsem přidala pár fotek. Doufám, že se v nejblišších dnech objeví.
  • Ahonen

    No jako je až moc nápadné jak rozhodčí nadržují rakušákovi Slirenzauerovi(nebo jak se píše)Janne skočil dál a to v obouch kolech dohromady ale stejně už podruhé zvítězil Georg S.Zdá se mi to až nefér,ale uklidnění pro mě je že až ten mlaďoch dokáže to co Janne tak může něco mluvit.Doufám že se Jannemu konečně podaří vyhrát tu olimpiádu aby měl ty medaile už všechny.A stejně je nejlepší *3*
    • Re: Ahonen

      Souhlasim s timto nazorem,zda se mi ,ze byl pri nejdelsim skoku bodove poskozen i Simon Amman
  • Motyko

    Proč fuuuuj, Motyko.Janne je sympaták a já ti taky nehaním tvé idoly! *13* *13* *13*
  • Fuuuuuuj

    Fuuuj *1* *1* *1*
  • Ahonen je strašnej,Morgi je nejlepší *1* *1*
    • Re:

      hmm Morgi to jo *9* Janne si aspon na nic nehraje..
  • Morgi je stejně nejlepší, to dokazuje i to zlato z olympiády... *3* *4*
  • jasne ze je buh,jediny ze vsech a pak snad i cela jeho finska parta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit