Přejít na výpis diskuzí

Jarda Plšek

OSOBNOST 14.4.2007 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte někdo, v jaké kapele teď Jarda Plšek zpívá nebo se dal na sólovou dráhu?? Dík
  • nenašel by se někdo kdo má sólový cd jarka? dík
    • Mám a prodám ho za 200,- tel. 605362946
  • v Žebráku na pivních slavnostech spíval božsky *1* *2* to ale ví každej kdo tam byl
  • slavík

    posílejte hlasy na listině je jeho jméno,tak volteee *3*
  • Lautitude77

    Čauky,
    jsem četla tu vaši diskuzi hopem, díky ní jsem se i dozvěděla o jeho novém působišti. Jen taková "připomínka" k životopisu. Chybí tam, že zpíval i v Lautitude 77 do června 2006. Odtud po několika letech spolupráce kapelu opustil a na jeho místo přichází Josef Kapl. Na strákách kapely jsou i jeho fotečky...http://www.latitude77.co m ... Někdy zase ahojky *3*
  • Reach stránky v provozu

    Vážení, kdo to ještě nezjistil, stránky kapely Reach již fungují. Vypadají jinak, než když jste tam nacházeli Lorem ipsum dolo sit amet...:-) a začíná se tam rozjíždět zajímavá debata:-) www.reach-uh.cz
  • STRÁNKY REACH

    tak teda už mají adresu a to www.reach-uh.cz , zatím tam nic neni, ale už dnes by měli být plně v provozu ;-)
    • Re: STRÁNKY REACH

      Kdepak si ty stránky vzal? mě teda nepříde, že by tohle byly jejich stránky dyš je to všechno anglicky... *1* *15*
      • Re: Re: STRÁNKY REACH

        no ještě ne, protože je to jen podklad, ale snad prý poneděli by tam mělo něco být :-D ;-)
        • Re: Re: Re: STRÁNKY REACH

          hezky si umýš vymýšlet *15*
  • Jarda...

    Momentálně zpívá v projektu REACH s dalšími parádními hudebníky... kapela se prezentuje svou pyrotechnickou, laserovou a kdoví jakou show:-D, takže se máme opravdu na co těšit :-)... 14.3.08 mají vystoupení v Kostelanech nad Moravou v klubu Flamengo a 22.3. v Kunovicích ve Sportovní hale
    • Re: Jarda...

      Je super, že jsi to sem takhle hezky napsala, že víme, co se právě děje s Jardou, ale má ta kapela třeba webové stránky?Mohly bychom pak všichni sledovat aktuální program skupiny a někde udělat třeba nějaký sraz fanoušků Jardy *4*
      • Re: Re: Jarda...

        napsal ;-)... a na ty stránky jsem se ptal, že na nějakých makají, tak když bych Jardu náhodou zas potkal, tak se ho na to zeptám a řeknu vám :-)
        • Re: Re: Re: Jarda...

          Na to ze ho denne vidas v kunovicich tak te moc o strankach neinformuje. aby nejake byli. jinak se mi zprotivil taky ale svou ignoraci a egoismem ktereho ma na rozdavani.
          • Re: Re: Re: Re: Jarda...

            no to s tím že ho denně potkávám jsem myslel spíše s nadszákou ;-), ale myslel jsem na vás a hned při první příležitosti jsem se ho na to zeptal a, že prý v nejbližší době by měli nějaké stránky být, což je prý tak 1 - 2 týdny
        • Re: Re: Re: Jarda...

          Promiň pak jsem si všimla, že jsem to napsala jako by jsi byl holka *15* tak to bude super tak nás tu informuj zatím se měj a hodně štěstí *3*
    • Re: Jarda...

      A jak to vsechno vis kdyz se ztratil z povrchu zemskeho a na nas totalne sere a nezajima ho nikdo, protoze se neozve spouste lidi.
      Taky na to neni zadna reklama, takze tam asi moc lidi mit nebude. No Plskovi zdar!
      • Re: Re: Jarda...

        no reklamy je až až :-D, kam se podívám, tam visí plakát s Jardou :-D, no každopádně, kdo nedojde, ten určitě prohloupí, protože jsem je viděl, před třemi měsíci hrát, ještě tenkrát bez Jardy a byla to paráda a te´d budou hrát s Jardou, takže to bude ještě větší... krom Jardy tam teda ještě hraje Pavel Březina, což je bývali klávesák Argemy a nebo kytarový virtuós Mirek Junák :-), takže já myslím, že paráda:-) a navíc jardu teď v Kunovicích potkávám každý den a ptal jsem se ho na to, takže to vím :-)
        • Re: Re: Re: Jarda...

          no já jsem ještě ani jeden plakát neiděla asi máš větší štěstí než já *9* ale mě je to jedno mě se jarda v reflexech zhnusil je to namyšlenej debil...!
  • Budoucnost???

    Ahoj, cetla jsem v uvodu, ze se Jarek chci vydat na solovou drahu. Chtela bych se zeptat, jestli je tato informace potvrzena a kde jste k ni prisli?
    • Re: Budoucnost???

      ahojky, ten článek je moje práce a k téhle informaci jsem se dopátrala už poměrně časově zpátky...v souvislosti s argemou (to byl ještě jarda v argemě)- tak jsem se dočetla k téhle informaci, teď si nejsem jistá, ale myslím, že to prohlásila přímo argema, kluci ze skupiny bo dokonce jarda osobně *3* , potvrzená informace to není, protože o jardovi teď nikdo moc neví...vím, že sepokouší o novou skupinu, ale to taky nevím na 100%...
      • Re: Re: Budoucnost???

        Našla jsem na nějaké stránce písničy od Jardy (nevím už jak se ta stránka jmenuje) a bylo tam napsáno že jsou z argemy ale přehrávala jsem si všechny jejich písničky a takový jsem tam nikde nenašla tak nevím jestli někodo znáte od Jardy Plška - Ráno nic moc, a už jen lásku ti dát budu ráda když mi v tomto pátrání někdo pomůžete mějte se moc hezky
        a ahoj *3*
        • Re: Re: Re: Budoucnost???

          Ráno nic moc, Už jen ti lásku dát, Markéta, Jízda století atd jsou ze sólovýho alba, který se jmenuje "JAREK", vyšlo v roce 2000 u Monitoru EMI, ale těžko říct, zda se ještě dá někde splašit-údajně nemělo valný úspěch :/ Jinak co si matně vzpomínám, tak Jarek kdysi ještě působil ve skupině VIVIAN (ale to snad bude aspon 10let zpět),natočil s ní album Svět se točí dál, tenkrát tam hrál Luboš "Šípák", kterýho byste si mohli taky pamatovat z Argemy, nebo taky Pavel Březina, kterej-pokud mi pamět ještě dobře slouží, hrával taky v Argemě-na klávesy *3* No a pak jsem taky Jarečka zahlídla na stránkách skupiny Latitude77 - z tý odešel v roce 2006 - nevím, zda natočili náký album, ale nákej ten song měli na webových stránkách... *3*
        • Re: Re: Re: Budoucnost???

          čauky, tak to jsem našla taky a musím souhlasit, že podobné písničky si taky nedokážu spojit s argemou... *13* (jen s jarkem)...tak nevím
          • Re: Re: Re: Re: Budoucnost???

            Jarek nazpival jednu solovou desku s nazvem Jizda Stoleti, je to uz pomerne stare a neda se to sehnat. A uz vim i o te nove kapele, takze uz se tesim:D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Budoucnost???

              Vzdyt ti rikam:D Jizda Stoleti:D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Budoucnost???

              nedá se to sehnat- tak to je škoda *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Budoucnost???

              jo a prosím tě mohla by jsi mi napsat ten název tada pokud ho víš *3*
      • Re: Re: Budoucnost???

        ano je to pravda, že Jarda zpívá v nějaké nové zkupině, ale název se neví... tak uvidíme co z toho bude *3* a jak se tady vlastně máte???
  • ...

    Tady se nějak zasekla komunikace..... *8*
    • Re: ...

      njn, žadné novinky...tak není co probírat *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit