zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Jarka Calábková

1

komentářů v diskuzi: 8

napsat komentář

Pítrs (anonym)

Už je to 25 let... Paní Jarku jsem vysoce uznával a když mě na soutěži hodnotila, vždy jsem z toho měl trému.
Pamatuji, jak se vždy rozhlédla po parketě, udělala pár poznámek, rozhlédla se podruhé, znovu si zaznamenala viděné, odložila lístek a po zbytek tance se už jen kochala. Je to velká škoda, že zde nemohla zůstat déle.
20.9.2017
vlákno reagovat

Bob (anonym)

Taky jsem měl tu čest tančit řadu let v Tanečním klubu Ostrava. Je málo takových lidí jako paní Calábková, s kterou jsem strávil s partnerkou řadu hodin při tréninku jak DK Vítkovic, tak na lidové konzervatoři. Dodnes velice rád vzpomínám na paní Jarušku, skvělou a náročnou choreografku,která mi hodně do života dala a díky které jsem i v té době měl dostupné srovnání toho, co bylo tady a na západ od nás. A krabici s fotkami mám pořád po ruce. Nikdy na paní Jarušku nezapomenu.
22.3.2013
vlákno reagovat

Klaire (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Myslím že byla velmi talentovaná choreografka a já jsem měla tu čest tančit pod jejím klubem, posledních 13 let tento klub vede Miroslav Kuchař a klubu se tolik nevede! Proto se chudák paní Calábková musí pbracet v hrobě!
27.12.2011
vlákno reagovat

Eva (anonym)

Pan Miroslav Kuchař převzal klub zcela se ctí a za jeho vedení se klubu dostalo mnoho dalších úspěchů. Ověřte si nejdříve fakta, než napíšete takovýto komentář. Video pozdější formace můžete vidět např. zde: https://www.youtube.com/watch?v=MbXZeLZbJ2A
12.1.2018
vlákno reagovat

veri (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Také jsem se dívala jako mladá na tance z Ústí nad Labem,vydržele jsem vždy až do konce přenosu.Byla to krásná podívaná,opravdu zážitek.Dnes jsem se dívala v televizi na starší program kde mi připomněli Jarku Calábkovou,zase krása.Škoda,že už nikdy její choreografii neuvidím.Byla to dáma,která uměla co dát,dáma s velkým D. *3*
20.8.2011
vlákno reagovat

mila96 osobnosti.cz

17 souhlasí, 17 nesouhlasí

Jaká byla

Jako malá jsem se dívala na taneční soutěž z Ústí na Labem. Po velmi působivém odtančení klubu z Vítkovic (dnes klub Jarky Calábkové) se konferenciér zeptal Jarky Calábkové, co říká výkonu svých svěřenců. "Celkem to šlo, ale byly tam chyby, které jsem viděla", řekla trochu podmračená Jarka Calábková. Pro úplnost: Klub z Vítkovic toho roku opět vyhrál 1. místo.
3.1.2010
vlákno reagovat

dada (anonym)

20 souhlasí, 20 nesouhlasí

Re: Jaká byla

Jsem ráda že na ní někdo myslí. Je pochovaná v Litoměřicích?? Ví to někdo?
5.3.2010
vlákno reagovat

renata (anonym)

12 souhlasí, 12 nesouhlasí

Re: Re: Jaká byla

Myslim,ze ne....podle informaci byla pochovana v ostrave...ale byla to super zenska a hlavne to,co delala delala srdcem a rozumela tomu,jako snad nikdo...obcas byla na sale pes,ale dostala z kazdeho to maximum,co v nem bylo....ja se k ni dostala pres konkurs a tak jsem mela tu cest,ji blize poznat a nikdy nezapomenu,jak nas cepovala i chvalila...po 2 letech jsem musela skoncit,protoze ma pracovni doba nedovolovala nadale dochazet na treninky,ale kazdeho hrozne zasahla ta tragedie,co se stala....dodnes na ni vzpominam a to jen v tom nejlepsim...Renata
8.5.2010
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.