Přejít na výpis diskuzí

Jarka Calábková

OSOBNOST 4.7.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už je to 25 let... Paní Jarku jsem vysoce uznával a když mě na soutěži hodnotila, vždy jsem z toho měl trému.
    Pamatuji, jak se vždy rozhlédla po parketě, udělala pár poznámek, rozhlédla se podruhé, znovu si zaznamenala viděné, odložila lístek a po zbytek tance se už jen kochala. Je to velká škoda, že zde nemohla zůstat déle.
  • Taky jsem měl tu čest tančit řadu let v Tanečním klubu Ostrava. Je málo takových lidí jako paní Calábková, s kterou jsem strávil s partnerkou řadu hodin při tréninku jak DK Vítkovic, tak na lidové konzervatoři. Dodnes velice rád vzpomínám na paní Jarušku, skvělou a náročnou choreografku,která mi hodně do života dala a díky které jsem i v té době měl dostupné srovnání toho, co bylo tady a na západ od nás. A krabici s fotkami mám pořád po ruce. Nikdy na paní Jarušku nezapomenu.
  • Myslím že byla velmi talentovaná choreografka a já jsem měla tu čest tančit pod jejím klubem, posledních 13 let tento klub vede Miroslav Kuchař a klubu se tolik nevede! Proto se chudák paní Calábková musí pbracet v hrobě!
    • Pan Miroslav Kuchař převzal klub zcela se ctí a za jeho vedení se klubu dostalo mnoho dalších úspěchů. Ověřte si nejdříve fakta, než napíšete takovýto komentář. Video pozdější formace můžete vidět např. zde: https://www.youtube.com/watch?v=MbXZeLZbJ2A
  • Také jsem se dívala jako mladá na tance z Ústí nad Labem,vydržele jsem vždy až do konce přenosu.Byla to krásná podívaná,opravdu zážitek.Dnes jsem se dívala v televizi na starší program kde mi připomněli Jarku Calábkovou,zase krása.Škoda,že už nikdy její choreografii neuvidím.Byla to dáma,která uměla co dát,dáma s velkým D. *3*
  • Jaká byla

    Jako malá jsem se dívala na taneční soutěž z Ústí na Labem. Po velmi působivém odtančení klubu z Vítkovic (dnes klub Jarky Calábkové) se konferenciér zeptal Jarky Calábkové, co říká výkonu svých svěřenců. "Celkem to šlo, ale byly tam chyby, které jsem viděla", řekla trochu podmračená Jarka Calábková. Pro úplnost: Klub z Vítkovic toho roku opět vyhrál 1. místo.
    • Re: Jaká byla

      Jsem ráda že na ní někdo myslí. Je pochovaná v Litoměřicích?? Ví to někdo?
      • Re: Re: Jaká byla

        Myslim,ze ne....podle informaci byla pochovana v ostrave...ale byla to super zenska a hlavne to,co delala delala srdcem a rozumela tomu,jako snad nikdo...obcas byla na sale pes,ale dostala z kazdeho to maximum,co v nem bylo....ja se k ni dostala pres konkurs a tak jsem mela tu cest,ji blize poznat a nikdy nezapomenu,jak nas cepovala i chvalila...po 2 letech jsem musela skoncit,protoze ma pracovni doba nedovolovala nadale dochazet na treninky,ale kazdeho hrozne zasahla ta tragedie,co se stala....dodnes na ni vzpominam a to jen v tom nejlepsim...Renata

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit