Přejít na výpis diskuzí

Jaromír Blažek

OSOBNOST 31.12.2006 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vrať se do šlapek!!!
  • Jaromíre! Dne 16.11.2011 jsi chytal v Odrášovce proti Znojmu. Po zápase chtěl po Tobě brankář hostí na památku dres. Ty jsi ho odbyl s tím, že by jsi za něj musel zaplatit 3000 Kč. Chápu, ale není to tak trochu výsměch při Tvém platu? Vždyť proti Vám hráli mladí kluci a někteří ze sparťanů jsou jejich vzory. A "patřil" jsi tam i Ty! Pokud chceš toto napravit, jsem ochoten Ti zaplatit 4000 Kč, ať nejsi škodný! Dej vědět!!!!!!!!!!! tvůj bývalý fanda!
  • zlaticko

    nejen super brankar,ale i clovicek *4* kdo nezna nema co kritizovat *14*
  • krásnej zadek

    moc velkej sympaťák s krásnou prdelkou *14*
  • jardaaaaaaaaaaa *3*
  • zranění P. Čecha

    Jardóóó- tohle jsem psal Petru Čechovi už v květnu- skopírováno- možno ověřit !!! Nyní v ohrožení znovu BAROŠ!!! viz níže : Autor: REKORDMAN Název: Vloženo: 2006-05-20 15:34:17 Na MS vás - reprezuentanty - pustím maximálně ze skupiny a pak vám vystavím STOPKU ! Při rozboru náhodně vybraných 6 hráčů jsem zjistil, že ani jeden (!!! )nebude na svém dresu mít svoje šťastné číslo !!! POZOR !!! Velká možnost nepříjemného zranění ! Inu komu není rady...Tímto problémem se zabývám mnoho let a mám s tím spoustu zkušeností ... *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • Jarda Blažek

    Je nejlepší!!!!!!!A strašně krásnej!!!!!!!Hlavně zoubky má hezký *3* *1* *1*
  • Jardaaa

    je hezkej a dobrej *3* *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit