Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Bednář

OSOBNOST 19.1.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14* jarda je nejúžasnější chlap a borec hokejista.je na něj super pokoukání jak v civilu,tak v hokejové výstroji.bez jardy bednáře by nebylo slávie
  • Jarda a Hadaška

    Jarda šupa hokejista, ale Hadaška se k němu vůůbec nehodí...nevím zda Jarda není slepý!! Však ona je moc mladá na něho..Ale je to jeho věc..
  • fanynka1010

    Jardaaa ,,21"

    Jarda je upe good hokejista!Slávia vyřadila Vítkovice což znamená, že jsem z ostravy, ale to néva Teď fandím Sláviii!!Slávka good!
  • Jára 4ewer

    Jára,fgt nej hráč...suprově hraje a když dá gol to je pak něco! lafuju te Járo *14*
  • slavistkaaaaa

    Jardaaaaa

    Jarda hraje uplne skvele a vzdycky.On si setri sily na nejdulezitejsi zapasy.jako byl treba na dnesni zapas!!!!!!
  • Jarda bednář "21"

    hej tak jestli tady bude mit nekdo naky kecy na jardu tak ode me dostane ai brzo do drzky! proste jarda je proste ten nejlepci hokejista, kdo si asi takhle umi davat najezdy? hm?? nikdo! kam se sere jagr! ten uz taky umi uplny hovno! proste jarda bednar a patrik elias nejlepci hokejisti ceska! proste je to tak! *5*
    • lucianah

      Re: Jarda bednář

      prEsNe JaRda Je NEjLepsI Na SveTe!!MiLuju Ho!! jeHO NajezDy OMG!♥=* *14*
    • Re: Jarda bednář

      hmm tak holka ty si asi hodne sledujes hokej co ....:D jo mozna jarda umí hrát ale jenom v lize když má jít do repre tak hraje hovno .... viz poslední turnaj ve švédsku .. a s jágrem ho fakt nemůžeš srovnávat ... jinak nic ...:D *5* *9* *15* *5*
  • anca21

    21 je nejky

    jestli se tu někomu nelíbí Jarda tak ať sem neleze.Je to tu jen pro ty kdo neni hloupej.Podle mě je Jarda stejnak nejlepší a Slavia taky.Sama mám 21 na drese a je to skvělí číslo.Jestli se ti nelíbí tak si to nech pro sebe a neobtěžuj svími názory ostatní. *16*
  • hej

    hej vy ste hustýýý děvčata pindulína to je typanskýýý ghahahahaha :D :D:D:D no jooooo co bedýýnka jak vám hraje za tu pos*anou sráávii? *16* *8* blééé :D jsem holka magooor a prej by si chtěl videt..bla bla blaaa
    • Re: hej

      Bedýnka hraje skvěle
  • jeee

    Jee terko to se ti péovedlo..akorat chudak jarda tady bude mit asi velmi zajimave komentare...to vis tadle pindalina pise vsude...na radka...uplne vsude..ale kdyz ji to bavi... *1*
  • pindalina

    Jo a jen tak pro zajimavost ta tvoje prezdivka zni jako pindalina..ale to jen tak na vrch.... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit