Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Černý

OSOBNOST 8.9.2007 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak, a máme to tu zase, a už je to trochu nuda :)))))))
    naprostá blbka Novotná, co v životě vubec nic nedokazala, jen litat za bohatsima sportovcema do mist jejich momentalniho pusobeni jako eskort, si zase asi po sté přidala do přátel tady ztroskotance "nekopáče" Černého, co ještě taky vubec nic nedokazal, jenom blbě čumět:-D
    těšme se tedy na to, až společně zase uvidíme tento "dokonalý páreček" :-D potrháme se všichni opět smíchy:)))))
    ale musím říct, že se k sobě doopravdy hodí!!!!!!!!:) takze asi po sté....good luck guys!!! :-D
    • tak toto je pěkná blbost, s touto slečnou to Jarda rozhodně vážně nemyslí *3* tou je opravdu jiná, a ti, kdo J. dobře znají, to ví velice dobře. nevím, kde pořád chodíte na takové blbosti *4* soudit, že je někdo ve vztahu, když se dá do přátel na facebooku, je velice vtipné *3*
  • mahd

    odloučení působí na lásku jako vítr na oheň: malý uhasí, velký rozdmýchává..

    http://www.yout ube.com/watch?v=NGiOeGLEuL4
  • co vím

    Chodí s Baladovou.
    • Re: co vím

      To by si fakt pomohl....Ta přefikla všechny sportovce v naší republice a okolí...Větší šlapku těžko pohledat...A kolik vztahů už rozbila...Děs...
    • muschabella

      Re: co vím

      ne nechodí.
    • Re: co vím

      Opet dalsi drby,chudak Jarda,to by me zajimalo jak on muze chodit s touto slecnou,kdyz on bydli se svou pritelkyni.To nevim jak spolu tedy chodi a kdy se schazeji,asi bude rovnou pane zdroji lepsi se zeptat Jardy.
      • Re: Re: co vím

        tak si ty "slečno přítelkyně" :) zkontroluj "panu příteli" telefon a dohodni si schůzku se slečnou Baladovou, ta ti ty zprávy taky klidně určitě ukáže. poslední z minulého čtvrtka :*
        "slečna přítelkyně" si moc věří, taky mě překvapilo, že je za blbečka, ale je ;)
  • Uz vim asi

    tak uz jsem na to prisel u jedny slecny je diskuse,ze prej chodi s jardou a to je ona ,ktera s nim byla na tom draculovi...Jarda umí:-Dosobnosti.cz/nicole-novotna. php
    • Re: Uz vim asi

      nechodi spolu *1* *1* vy ste fakt drbny
      • Re: Re: Uz vim asi

        :-DMisa Ochotska:jako my sme drbny,ale ty si asi nejvetsi krava,ze sem davas Jardovo cislo..!!!
        • Re: Re: Re: Uz vim asi

          já sem ho sem dala??? že o tom nevim zajimavy :-) znam jardu, ale co tu pisete je fakt ubohy i on to rikal a s Nicol jsou jen pratele :-)))
    • Re: Uz vim asi

      Nejaké novinky o Jardovi?
      • Re: Re: Uz vim asi

        já teda nevím co to tady všichni řešíte, je to jeho život a s kým si je nebo není je čistě jeho věc. já jsem měl tu čest se s ním potkat loni na Moravě, tuším někdy v říjnu to bylo a byl moc milej. slečna s ním tehdy byla sice taky, ale nemůžu říct, jestli to byla ta co tu pořád řešíte, je to už celkem dávno. každopádně hezká byla a vypadala taky mile, žádná fiflena.
        fandím mu a přeju mu, ať je šťastnej. tak buďte přející a jednou se to štěstí usměje i na vás.
      • Re: Re: Uz vim asi

        jedine novinky,ze v sobotu byl zase s Nicole a proste se k sobe meli:))hezkej par fakt ale..
        • Re: Re: Re: Uz vim asi

          Ale? no pokračuj.....
          • Re: Re: Re: Re: Uz vim asi

            no proste byli spolu nevim co dalsiho delali:-Drikam,ze jsem je jen potkal
  • jachym

    no ja ho tedka potkal v divadle byl s krasnou blondynkou na draculovi.Meli sme k sobe docela dobre furt se spolu tam necemu chychotali.
  • srandu?

    no to bych nerekla,tady nekdo ze sebe dela idiota,ze dava na internet jeho cislo(i kdyby nebylo jeho)tak je to inteligence hrozna..Doufam,ze ČERNÝ je normalní a nebude se schazet s nakou fanynkou:-DJinak ti moc dekujem za to cislo,,urcite mu napisu a urcite se s nim moc rada sejdu:-DMyslim,ze staci zajit na slavii,nebo do ambiete tam travi moc casu:-D
    • Re: srandu?

      a máte někdo fotku té jeho údajné přítelkyně? řeknu vám jesli to byla ona....
    • Re: srandu?

      Je to fakt trapný, jeho číslo dávat na net.... *7* na začátku dubna jsem potkal Járu v Infinity a seděl tam u stolu s nějakou krásnou blondýnou a nějakou partičkou lidiček a seklo jim to společně, vypadal vedle ní šťastně.... Přál bych mu aby mu to vyšlo.... třeba i to mimčo....byl by to pár k pohledání..... *1*
      • Re: Re: srandu?

        tak koukam,ze bud Jarda ma vic pritelkyn nebo mluvime o té same,jak vypadala ta baba jeho?je to divny vsude o nem pisou ,ze pritelkyni nema
        • Re: Re: Re: srandu?

          Ale jestli jich má víc, tak to mně pěkne sere, tak to jsem se v něm splatl.... v tom případě je jako každý jiný fotbalista.... žádná výjimka.... *5* *8*
          • Re: Re: Re: Re: srandu?

            No prave,že jsem ho videl ted ve ctvrtek a slecna byla mensi,ale byla uplna blondynka a meliry myslim nemela.Vim,ze mela modre saty:-)Tak ja nevim asi nemluvime o te same.Tak to je teda frajer ,ze to ma takhle naporcovane,nevim ,ale tim padem ma i stesti ta jeho slecna vypadala nejlip a navic byli fakt roztomily porad se tam chychotali a hezky no..Tak je ma hezky rozdeleny..:D
        • Re: Re: Re: srandu?

          Taková menší slečna, měla melír na hlavě....hezká byla.... já se tam s ním na baru bavil a ona pro něj došla že už má jít domu........ Kdy jsi ho potkal na muzikálu? no asi jich má víc a neví kterou dřív..... *1*
  • cislo

    tady mate na jardu cislo, ale prosim nerikejte, ze odtud dekuji a preji Vam at to nake z Vas vyjde.jinak nebojte poznate, ze je to on, protoze se s Vama bude chtit hned sejit 608859997 *13*
    • Re: cislo

      Tobě asik preskocilo davat čislo na net...nemaš asik holka jěště rozum...snad ho někdy budeš mit *15* *15* *15*
    • Re: cislo

      jo jo já ho měla taky tu čest ho poznat.... a je to ubožák, který chce ženský jen do postele..... no prostě hnus.... *9*
      • Re: Re: cislo

        *1* *1*
      • Re: Re: cislo

        ty si ho poznala jak?je tak hroznej?
    • Re: cislo

      tady si dela nekdo z chudaku ubohych fanynek celkem slusnou srandicku *1* *1* *1*
  • lol

    no pokud to jsi opravdu ty,coz silne pochybuju tak tady tu pravou asi nenajdes *14* tady mas jen fanynky jdi ji hledat radsi do teska *3* je tezky najit holka,ktera te ma rada a neyajima ji co delas
  • adrianka

    tak to jo hledej tu pravou..a to proc..nebyla ta prava *13*
  • adrianka

    hele a jarku tedaaa kdo je Nicole Novotna?sver se nam a co manzelka:-D
    • Re: adrianka

      hledam tu pravou proto sem se rozvedl a s Nicol uz nejsem *9* moje cislo zacina 608....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit