Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Dušek

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadý herec.

  • průměrný herec.

  • dobrý herec a ekolog.

  • Dobrý den, chtěla bych od vás poradit bojují s depresi už 11 let. Moje diagnóza bipolárniporucha. Moc věcí si snažím vysvětlit, ale nedaří se mi uzdravit ten pocit v duši anebo v hlavě je to jako bych měla mozek někde jinde už nevím jak si pomoct. Moc děkuji

  • Jarko si moja spriaznena dusicka robim cinsku medicinu v ba niekolko rokov po 26 rokoch sluzby . Konecne robim to co ma bavi a chodia ku mne klienti ktorym sa nemusim prosit a su spokojni. Obcas ma poboli velmi dusicka pri lieceni a potom to dobehnem nejako. Bol som u Teba na Lavke pred 2 rokmi nemam na Teba cislo ale moje je 00421903267712 www.healer.sk adrian.mizur@gmai.com tiez prednasam za kazdym inac podla pocitu a nikdy sa nepripravujem. Velmi rad by som sa s Tebou stretol bez nekych velkych vypisovaciek. Prajem pekny den Adrian
  • Moc Vás pane Dušku zdravím,

    děkuji za nádherné " 4 dohody" v klubu Lávka. Je to úlevné pohlazení na duši. Přeji Vám jen vše dobré! Jinak - k lékařům léta nechodím, jsem přesvědčená, že mi nic není. Mám čas na pohodu a klídek i tam, kde lidí myslí, že to nejde. Jde všechno, ale musí se chtít!
    Dáša
  • Hrozně rád bych pana Duška navštívil v jeho domě v přírodě a na týden mu pomáhal a vedl s ním diskurz o životě. jenda.rambousek@email.cz
    • Osvětí pana Duška je jistě zaneprázdněno neustálou přítomností.. má-li se něco sejít, pak se to dozajista sejde *3* Ovšem chcete-li navštívit duši v jejím domě, můžete jít třeba do přírody a vstoupit do svého nitra. Poví vám toho tolik, že pokud u ní zůstanete, už nikdy mluvit nepřestane.
  • Všem přátelům Jaroslava Duška, ale nejen jeho. Zveme vás tímto na SLAVNOSTI HARMONIE 13-14.6.2014 do Znojma. Jsou to Slavnosti s programem plným pohody a zajímavých hostů. Mimo jiné, vystoupí Jaroslav Dušek po oba dva dny, také vynikající dokumentarista Viliam Poltikovič, badatel a historik Bohumil Vurm, hráč na didjeridoo Ondra Smeykal, báječná kapela Yellow Sisters ad. Program najdete na www.harmoniezivota.com
    Jedná se o akci pro celé rodiny, tak neváhejte vzít sebou i děti:-)
  • Dobry den, prosim, najde se nekdo, kdo zcela nesohlasi s nazory pana Duska jako ja? Byla jsem na jeho vystopeni 4 dohody a chvilemi jsem byla sokovana vyroky o vychove deti, snad to byl humor, protoze jinak se na to ani divat nemuzu. Zijeme v ci ilizovane spolecnosti, ktera neni samozrejme uplne zdrava a vim , ze nekdy az kruta. Zda se mi, ze pan Dusek nema zrovna zdravy rozum a my se prece nemuzeme oddelit o teto spolecnosti a nedodrzovat zakony a pravidla. Vzdyt vsude musi byt nastaveny pravidla a poradek, aby vse fungovalo, jak ma. A tim spise v dnesnim svete, plneho nasili a strasnych mezilidskych vztahu, a melo by se se zacinat prave od tech nejmensich deti. Prosim vas., najde se nekdo, kdo ma podobny nazor? Dekuji Zuzka
    • ...z hloubi duše doufám, že se nikdo takový nenajde...
    • Pan Dušek nevychází z názorů, ale z prožívané skutečnosti. Zákony a pravidla, tak, jak jsou vámi pojímány, jsou jakési soubory psaných věcí, daných odněkud a od někoho (velmi nekonkrétního, kdo s vámi nemá nic společného). Vy tyto zákony chcete nést v paměti, která sama o sobě je velmi nedokonalá a pomíjivá. Když ovšem tyto pravdy a zákony vyrostou přímo z vaší duše, neexistuje možnost jejich porušení. Pokud je vaše duše naladěna na kosmický univerzální zákon o bytí, pokud jej cítíte, prožíváte a uvědomujete si jej, není důvod jednat proti němu a to nikdy. V jednom řádku máte napsáno, aby vše fungovalo jak má, a hned v druhém vyjadřujete, že to vlastně nefunguje... a nefunguje to proto, že udržujeme systém jakýchsi přejatých názorů. Co není vaší vlastní zkušeností, je jen frází. Zkušenost vychází z uvědomění si situace. Nikoli z přemýšlení a učení se jak to má být. Nýbrž z uvědomování si toho, jak to je. Zkuste někdy jen vnímat, jen pozorujte dění, buďte v něm a nepřemýšlejte, nepojmenovávejte vše, co vidíte, jen to nasávejte a třeba i vy náhle porostete ve štěstí a lásce....
    • všude musí být nastavenA pravidla !!! A vo tom to je *3*
    • Milá Zuzko,zdá se ,že jste 4 Dohody vůbec nepochopila.Ale to nevadí. Zkuste si poslechnout pana Duška v některých jeho besedách a uvidíte, že je naprosto duševně v pořádku.Nebo si kupte krásnou knížku Ze mě Cesta blázna a vnitřní svět, kterou napsala Pavlína Brzáková a Jaroslav Dušek. Tato kniha je věnována Matce Zemi a Otci Slunci.K této knize není co dodat!
  • Krásné léto :-) Všichni chtějí, aby je kontaktoval Jaroslav Dušek, já také :-) Potřebuji se zeptat na důležitou věc. Tak jestli máte někdo ten slavný kontakt, těšilo by mne. fonetic@seznam.cz Předem děkuji. K.R.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit