Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Halák

OSOBNOST 31.3.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rytmuska

    Jaro! on si našel frajerku! ja ji ...... tak pokud si toto čteš, tak jsem tvá fanynka a .... doufám že se už konečně s rozešel! ona je tak ošklivá! a ukradla mi tě! nevěřím že si to četl ale to jen tak pro info.! ja tu dívku .... nesnáším! *9* *13*
    • kika.14

      Re: rytmuska

      hmm no ty si asi riadna fanaticka donho coo??..hehe *13* ..az to nechaapem nwm pre co si mysliite ze Jarko by s tebou neco mall??..ale noc v zlom ... ja som tuu jeho babu ete nevidela ale mysliim ze on si vie vybrat aj saam *1*
  • super Jaro

    Všetko najlepšie k narodeninam :D 25 je krásny vek *4* *4* *4* *1* inak Jaro nehra na MS :( pecooo??? *7*
    • remy19

      Re: super Jaro

      akurat vtedy hral play-off s montrealom
  • gratulácia

    Všetkooo najlepsie Jarko :) si super brankár a nech sa ti aj nadalej darí :) VšETKO NAJLEPSIE :)
  • hilary_duff

    happy brithday

    Všetko náááj xDDD Jaro Halak je naaaajlepšííí brankaar na sweeetee
    *14* *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14* *3* *4* *14*
  • :)

    hej baby, veď my sme tiež zapadákov ale máme kopu úžasních hokejistov, ktorí nás dokážu zviditeľniť a jedným z nich je aj Jaro, takže touto cestou mu chcem zablahoželať k narodeninám:) dúfam, že mi tento dátum prinesie šťastie lebo som dnes robila skúšky na školu:) fakt Jarko Ďakujem:) *14* *14* *14* *14* *4*
    • kika.14

      Re: :)

      jee ja som maala vtedyy zaapis tak ti prajem aby si to zvlaadal *1*
      • kika.14

        Re: Re: :)

        chcela som napiisat zvlaadla *1*
  • kika.14

    :D

    JARKooo je upne BESTO OF jednoducho teras na neho nikto nemaaaa:.......straasne mu drziiim setky palceee.... nech sa mu dariii upne ho zerem z neho nemoozem on je ten NAJ *14* *1* *14* *3* *15*
    • Re: :D :D

      ano uplne i já! Jaro ked toto čteš tak Ti vzkazuji že tě miluju a že máš pěkné modré oči! chci tě jednou vidět živě hrát ten super hokej! *14* *14* *14* *14* aaaaaaa miluji hokej a Jaroslava Halaka!!! *14* *14* *14*
      • kika.14

        Re: Re: :D :D

        tie jeho modree oci v prilbe to je proste pecka *1* ..zozente si liiistky na MS u naas a mozno tam bude aj on co by bolo bohovskee *3*
    • Re: :D :D

      ano uplne i já! Jaro ked toto čteš tak Ti vzkazuji že tě miluju a že máš pěkné modré oči! chci tě jednou vidět živě hrát ten super hokej! *14* *14* *14* *14* aaaaaaa miluji hokej a Jaroslava Halaka!!! *14* *14* *14*
  • NoJo

    Jarqo ist BEST!!!! *14*
  • jarqo

    no my jen slovensku muzme zavidet ze maji takoveho brankara!!!! *16*
    • Re: jarqo

      no jo! do nejakiho vulgarizmu!! proč sme takové zapadákovo???, já už nevim! *10*
  • jarqo

    JEZZZIIISS!!!!milujem hoo!!!!!1.UZASNY BRANKAR 2.MILY(aspon tak vyzeraaa)I LOVE YOU 4ever!!!!
  • jaro halák

    lepšieho brankára si ani NWM predstaviť!!!!!<3 *1* :D *14* nooo suuupeerrr!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit