Přejít na výpis diskuzí

Jaroslava Adamová

OSOBNOST 31.8.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • upřímnou soustrast rodině této výborné herečky, je mi to líto
  • Který osel vytvořil tuto "Filmografii"?

    Filmografie
    Jako herečka
    2012 - role: Barova
    2012 -Ve stínu role: Barova
    2009 - role: Anna
    2009 - role: Granny Alzbeta
    atd.
  • Tynulka1544676
    Velice smutné Paní Jaroslavu jsem sice neznala ale ohledně vašich komentářů věřím že to byla velice výborná herečka všem pozůstalým i rodině přeji upřímnou soustrast.
  • Dnes jsem si přečetl zprávu,že paní Adamová zemřela.Je mi to moc líto,byla to výborná herečka a nonšalantní dáma,měl jsem jí moc rád!Upřímnou soustrast příbuzným!
  • Vážená paní Adamová, zřejmě jste nyní už jediná pamětnice mé pratety (?) Jožky Šaršeové, jejíž jméno jste jednou v televizi zmínila. Rád bych Vás proto požádal o nějakou Vaši vzpomínku na ni. Můj otec (její bratranec) totiž nebyl jejím přílišným příznivcem a zřejmě proto jsme se nestýkali a teď ku stáru mi informace chybí. Děkuji Vám. Josef Šarše
  • narozeniny

    Milá paní Jaruš
    Přání k Vaším dnešním narozeninám,přání
    hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • Paní Adamová

    Dobrý den, paní Adamová,
    od dětství jsem slyšela, že jste moje teta. Vždycky jsem proto na Vás byla hrdá, ikdyž tedy vůbec nevím, jestli je to pravda. Přesto Vám přeji ještě mnoho šťastných let a ať stále vypadáte tak báječně, jak dosud. *3*
  • Zdvořilý dotaz

    Dobrý den paní Adamová,

    konečně jsem našel odvahu a čas, pokust se o návázání kontaktu s Fančou Kvapilovou. Jsem synovcem paní Zdenky Werichové (Houskové)a tedy možná jediný příbuzný Fanči. Nezlobte se že se obracím na Vás, ale jako osobní tajemnice strýce máte informace o pobytu Fanči a její adresu. To co píšu, mohu dokázat rodný listem svého otce Františka Housky. Předem děkuji za odpověď

    Jan Houska
    • jaromirfarnik

      Re: Zdvořilý dotaz

      Vážení pochybuji že paní Adamová tyto vzkazy čte ,tak přikládám tel na pana Hulíka manžela Fanči-723800476 ale je staré 5.let.Zdravím vás. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit