Přejít na výpis diskuzí

Jasmine Villegas

OSOBNOST 22.2.2010 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ona je proste najlepsia *14* *3* *15* *4* *5* *8* *7* *16*
  • všechno nejlepší k narozeninám ☺ Jasmine *3* *3* *15* *15*
  • a vibrala si justina jasmine je moje neobli neoblinějši spěvačka
    ma užasni hlas a taky nebespečne fotky jaji zbožnuju je talentovana heska než kdo kolich jini *4* *4* *4* *4* *4* *5* *5* *2* *1* *1* *15* *15* *15* *7* je proste užasna na jasmine nigdo nema ani
    nebudemit *5* *5* *7* *7* *5* *5*
  • Ona je

    úplně fantastická
  • sweet.anne

    Wow

    Ona je tak strašně krásná.. ten její klip na All These Boys.. je nádherná. ♥
  • ...

    bože.. nechápu že to tady rozebíráte.. chodí s ním, nechodí... to je snad jedno, ne? Já nemám ráda ani jednoho.
  • jasmin

    ona nechodi s justine biebrem jenom s nim natočila klip ''''baby'''¨kde hraje dívku na bowlingu hjaaa *4* *4*
    • Chodili spolu cca rok ale fajn
    • Jo chodi koukni se na jeho profil a uvidis ze spolu chodili
  • nicola14

    Narozky!!!

    Jasmine, přeji vše NEJ k narozkám....tky hodně zdraví a hlavně štěstí...mám tě moc ráda a vůbec by mi nevadilo, kdybyste byli s Justínkem spolu! *3* *14* *14* *14*
  • Jazzy

    Jasmine nemeria 168 cm ona je nišia než Justin Bieber a oni spolu nechodia ! :D Aj keby noa ? A tí ,čo za to nebudú mať radi Jasmine súú fakt sprostý ! *1*
  • syndynka

    jasnine and JB never

    SAkra to se nemůže stát aby JB chodil s tou ..................To by udělal velkou chybu nic sem proti ní neměla a až do ty doby co se ojevili ty fotky ale stejně tomu pořád nevěřím A!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit