Přejít na výpis diskuzí

Jean-Michel Jarre

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vynikající umělec,best hudba!!!

  • prety
    Ted bude v Brně!!!! *3*
  • Hacket

    Jarre je moj idol či už hudobný alebo ľudský kedže je ekolog.
    Mam síce len 15 rokov a moji rovesnici často nechápu ako ho môžem počúvať .JMJ nie je proste komerčna blbosť ale kvalitna hudba môj najobľubenejší interpret
  • rrerriska

    jeho hudba

    má uplně skvělou muziku, včera jsem byla na jeho koncertě v Ostravě v Čez areně. Bylo to super, ale zkazil si to začátkem, protože měl zpoždění něco přes půl hoďky. Ale potom to fajně rozjel-nechyběly laserove efekty a vubec všecko, co k němu a jeho hudbě patří. *15* *1* *4*
  • je to fantasticka odychova

    Pri tejto hudbe po robote ked si lahnem a pustim si J.M.Jarre tak sa fantasticky relaxuje.Moc krasna muzika.http://img.osobnosti.cz/smil es/10.gif
  • Jarré - Mozart 21.st.

    Jarré je hudba nádherná,poznám ju od 80 rokov z rumunského radia najviac a teraz som bola na živom koncerte v Košiciach,je to skutočný UMELEC a ďakujem Košiciam,že som to mohla na vlastné oči a uši vidieť a počuť.Je to zážitok na celý život!
  • Bůh

    Jean Michel Jarre je pro mě bůh "Vzniku" electronické hudby.Bylo mi 6 let co jsem ho poprvé slyšel a mojí rodiče mi řekli,že takový zájem o jeho muziku v tomto věku neviděli.Klaním se jeho umění a citu pro krásnou hudbu.Změnil mi nadhled v životě.
  • hrdina

    Mala som možnosť zhliadnuť na DVD jeho koncert z r. 2004 v Čína v Zakázanom meste, tak to bol naozaj skvelý zážitok, klobú dolu, je to najlepšia hudba, akú poznám
    • Re: hrdina

      j.m.jarre je kosmická hudba,ufo,jiný svět,shánim někoho kdo je do něj blázen tak jako já,nejlépe ženu diky
  • koncert

    Ahoj všichni co rádi pana Jarreho! Je to ta nejlepší hudba co znám!!! Můj sen je jet na Jarreho nějaký koncert!!! Snad se mi splní a ne jenom mě. To musí být opravdu zážitek na celý život!!! Tak že,až bude koncert,dejte mi prosím někdo vědět a jedem chlapi!!! Jen tak dále pane Jarre!!!
    • Re: koncert

      Zdravím všechny vyznavače J.M.Jarreho. Je to i můj sen,jeden se mi splnil, když byl v Praze Mike oldfield, Byla to nádhera. To samé bude platit i u J.M.Jarreho. Kdybych něco věděl, dám tady vědět.Ale pochybuji, že u nás bude někdy vystupovat.mám jeho skoro celou diskografii a taky na DVD. je to prostě super muzika.
  • fil...

    Tak to já jsem přišel první k Jarremu, naštěstí... a Oldfield, Vangelis, Yanni, Brightman kolem mě jen tak lehce krouží...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit