Přejít na výpis diskuzí

Jennifer Beals

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14* Jennifer Beals very sexy nice
  • milujici.lvice
    *15* Jennifer play a fantastic and as each task that was played everywhere and super addition in any project is very sexy.
  • milujici.lvice
    *14* 4.6.2012 .6.2012,jsem viděla filmy Jennifer Beals je vidět,že je to žena mnoha tvářích u mě zůstane bette a teresa,je to žena s velkým srdcem na dlani,hltam filmy,kde je Jennifer *14* *14*
  • milujici.lvice
    JENNIFER BEALS je neobyčejně krásná, má odzbrojující úsměv a vypadá na všech fotkách nádherně a přirozeně, věřím, že tato žena je krásná nejen navenek ale i uvnitř...
    *14* *14* *14*
  • Jennifer je prostě úžasná,krásná a dokonalá prostě nejlepší dala bych i život za to abych jí mohla vidět na živo je prostě nejlepší :-* klobouk dolů :)
  • Ona je naprosto boží, znám jí z L Word, kde hraje mimochodem uplně dokonale,mám jí a Laurel Holloman jendoznačně nejradši, tak se k sobě hodí a nedávno jsem teprve zjistila, že je vlastně Alex z Flashdance, nevim proč mi to nedošlo,přitom mám ten film rada a znam ho od mala a ona je furt stejná,fakt krásná ženská, je to dar od boha, ona nikdy nezestárne. *14*
  • Všechno nejlepší :) :-*
  • majdah

    Bett is Alex?

    Hoj, teď jsem koukala na videoklip z Flashdance a říkám si, týjo není to Bett? má úplně stejnej úsměv a je trochu opálená, tak se jdu kouknout a taky, že jo... no není to hustý? jedna z hlavních představitelek The L Wordu hrála tak kluktovním filmu a určitě byla idolem mnoha lidí... *3*
    • angi.d

      Re: Bett is Alex?

      Joo šok!! Já když se to dozvěděla tak jsem 2 dny byla v šoku *1* Ale stejně kočka je to pořád *14*
  • jenny je dobrá herečka

    Je krásná a měla jsem jí možnost vidět nedávno u kámošky na DVD. myslím že ve filmu čtyři pokoje.Ještě se mi líbila L Word.
  • angi.d

    narozeniny

    Všechno nejlepší Jenny,my tě milujem *14* *14* *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit