Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Lusk

OSOBNOST 25.7.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikdy nezapomenu jak si na FMX Gladiator games sundal dres i s chranicema a zacal delat ty svoje triky. Kdyz sem potom slysel asi za tri mesice v radiu ze Jeremy Lusk mel vaznou nehodu pri show na Kostarice a potom zemrel za par dnu, tak mi doslo jake sem mel stesti ze sem ho mohl videt na zivo.Kdyby neumrel tak si myslim ze by byl jeden z nejlepsich na svete ,ale on uz tehdy byl mezi 5 nejlepsimy na svete. Kruty osud a skoda ze jeho hvezda zhasla tak prilis brzo *13* . A jeste neco: Jeremy Lusk byl SHOWMAN , ale on hlavne BYL,JE A BUDE NAVZDY LEGENDOU FREESTYLU MOTOCROSS *3* .
  • jeremy

    to jo no byl moc dobrý jezdec jeho videa atdsou uplne super škoda že umřel *9* *9* *9*
  • jeremy

    jeremy byl skvělej byli jsme na něm na gladiator games 2008,2009 to jsem ho viděla naposled živýho jsem sice holka a je mi 11 ale tento sport mě moc baví a nechtěla bych být v kůži jeho rodiny a přátel proto nechci aby se opakovalo něco podobnýho





    JEREMY ODPOČÍVEJ V POKOJI A UŽÍVEJ SI NA SVÉ NEBESKÉ MOTORCE BYL JSI UŽASNEJ A VŽDICKY BUDEŠ
  • vladish

    1 rok

    ten čas strašně letí. Dneska je to rok co Jeremy umřel *9*
  • good rider

    Jeremy byl nejlepší FMX jezdec. Pokaždý když byl jakejkoli závod tak jsem se koukal jenom když tam byl jeremy.
    Byl to nej jezdec *9*
  • R.I.P JEREMY

    Jeremy by,je a vždycky bude v našich srdcích,nikdy na něj nezapomenu.Vyhrál nejlepší soutěž a já doufám že nikdy budu jako on . Závidel jsem mu partu M/M *9*
    • Re: R.I.P JEREMY

      jo no na něj se nedá zapomenout
  • Jeremy Lusk

    R.I.P Jeremy > nikdy nezapomenu si jednička .... vyhral jsi X-game a to stebe udělalo světovou jedničku ...Jeremy chybýš nám celímu týmu . posílám pozdrav tam nahoru ... *9*
  • FOREVER

    Co si nám to udělal Jeremy?? *9* Byl si nejlepší,byl si můj vzor...Je to hrůza...Spadnul si už snad tisíckrát,ale nikdy by mě nenapadlo tohle...Znám pár FMX riderů a nedovedu si představit,že by se tohle stalo jim..Nebo mě když skáču...Teď hodně přemejšlim než skočim..Vybavim si Jeremyho a říkám si:"Co když je to můj poslední skok?"Ale vím,že ten bike je jen nástroj v ruce jezdce...Několikrát sem spadla a všichni:"V pohodě?Dobrý?To bude asi něco s motorkou!"Ale já moc dobře vím,že ne...Že si za to můžu sama,že sem na ru motorku moc tlačila...Je to tragédie...A já nikdy nezapomenu Jeremy...
  • je to strasny!!!

    Je to strasny,co se stalo...casem to asi nekdo odnyst musel,ae necekala sem tohle...moc me to mrzi.Jeremiho nikdo nenahradi...vzdycky pro me budes ten nejlepsi a nikdy na Teba nezapomenu!!!
  • raspbeery

    R.I.P. Jeremy

    Pittbull byl prostě třída a nedá se nahradit...byl to pro mě obrovskej vzor...Jeremy zemřel při tom co miloval při FMX a můžeme jenom doufat, že si tam nahoře skáče přes obláčky a kouká se na nás...Pittbull bude vždycky s náma...!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit