Přejít na výpis diskuzí

Jerguš Oravec

OSOBNOST 28.3.2011 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja ťa zbožňujem *14* *14* *14* *14* *14*
  • vse nejjjjjjjjjjj

    vse nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj JERGUSI *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • -veve-

    Vše nej x)

    Všechno nejlepší Jerguš *4* *3*
  • Ahoj Jerguš...

    Ahoj,přeju všechno nejlepší,hodně zdraví a taky lásky. Jsi fajn a hezky zpíváš!!
    Skih *3* *3*
    *1* *1* *15* *15*
  • missiska

    missiska

    Asi jako každý ti přeji vše nejlepší a do života taky hodně štěstí atd.. *4*
  • Narozeniny

    všechno nejlepší k narozeninám,jsi ten nej na světě a moc si tě vážím,jo a ještě něco:dnes také slavím narozeniny *3* I Love You Jerguš Oravec! *14*
  • ...

    Všechno nejlepší k narozeninám:-)
  • nikolett

    Jerguš :)

    Ten kluk má neobyčejný šmrnc :) a zároveň nádherný hlas ! :) už se těším na 29.4 do Trenčína :) *1*
  • dahimo

    .....

    sexapel Jima Morrisona ,hra na kytaru jako od Hendrixe co víc si přát? Už se moc těšim na jeho CD!!
  • romiik

    Jerguš

    Jerguš je naprosto jiný...je to nadpozemský krásný muzikant a zpěvák který mě tím jak zpívá pošle do ráje...liší se od ostatních a tím je výjmečný...moc mě mrzí že vypadl...lidé už naprosto stratili hudební vkus a sluch!!!...ale myslím...vlastně nemyslím já to vím... že tak silná osobnost jako je JERGUŠ ORAVEC se neztratí!!!...a moc se těším na jeho CD...už aby to bylo... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit