Přejít na výpis diskuzí

Jessica Sutta

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anna.N
    Všechno nejlepší! *3*
  • Jessi je super

    ahojky musím říct že mám všechny pussycatky ráda až na Nikol nenechá nikoho zpívat furt se cpe dopředu a to ještě chce byý čím dál víc slavnější třeba na koncertě Live London který najdete na youtube.com no a tam zpívali písničku Beep a když to skončilo tak se přetavovali a druhá bya Carmit no Nikol byla vzadu a Carmit se přestavovala a ted jak řekla svoje jmeno tak začaly/i fanynky ječet strašně a Nikol uplně otevřela pusu žárlivost co?nenávidím Nikol ale musím říct že Jess je uplně super a hezky tančí amám nadhernej hlas..... *14* *3* *3*
  • :)

    Jess je nejlepsi proste x)) Umí skvěle tančit a má nadhernej hlas...xP klidne by Nicole strčila do kapsy xP
  • Kočka

    strašně hezká ženská... *14*
  • marketaamellefan

    good

    Ahojky, podle mě je Jess z PCD nejlepší, nevim proč Nicole nenechá ty ostatní zpívat když ony uměj zpívat zhruba stejně dobře jako Nicole...a Jess umí nejlíp tančit a ta její sólová písnička (If I Was a Man) je dobrá! *15*
    • Re: good

      Přesne tak..Jess je nejlepsí...podle meho nazoru Nicol je trapna...Nenecha ostatnim prostor...A podle me holky jsou vsechny lepsi nez Nicol...Ale Jess ja žeru x))
  • Jessika

    Jes kvělá dobře tancuje a zpívá uplně supeeeeeeeeer. *1*
  • miss_cullen

    Happy B*Day

    Všechno nejlepší Jessi <3
    • v.e.r.k.a

      Re: Happy B*Day

      Taky se připojuju všecko nej k tvým narozkám *3*
  • CHYBA:D

    Hele ale ta blondýna jak v tý fotogalerii vyplazuje jazyk to je KImberly Wyatt a ne Jessica :D:D:D
    Upřímně mám nejradši tyhle dvě..Jess a Kim
  • xvanish09

    JESSI *6*

    Jessinka je nejlepší z PCD! mÁM JU UPE MOC RÁÁÁD! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pussynka

    rE rE

    Jessica je super!! *1* Miluju jííí *14* *14* umí suprově tančit *3* a zpívat *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit