Přejít na výpis diskuzí

Jessie Barthel

OSOBNOST 24.4.2007 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hello Dear,

    Hello Dear,
    My name is precious patric, am very glade to come across your profile today which i find interesting and wish to let you know that i will like to have a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email preciou2patric@gmail.com so that l will give you my picture and tell you more about me,
    hoping to see your mail
    yours truely precious


    PLEASE CONTACT ME WITH THIS EMAIL ID preciou2patric@gmail.com


    Dobrý den Vážení,
    Mé jméno je drahé patric, jsem velmi glade přijít přes váš profil, který i dnes najít zajímavé a chtějí vás informovali, že budu rád, že má velmi dobrý vztah s vámi, doufám, že budete vítáni přátelství mé žádosti? Prosím, kontaktujte mě s mou ptačí zob Email preciou2patric@gmail.com l tak, že vám můj obrázek a řeknu více o mně,
    Doufají, aby váš mail
    Vy opravdu drahé


    Kontaktujte mne prosím s touto e-mailovou ID preciou2patric@gmail.com
  • Part six

    skoda ze Matthew a Tim odisli zo skupiny ale podla mna najchutnejsi chalan je Jessie Barthel moc moc sa mi paci..je strasne zlatucky keby som sla do Nemecka thak by soom urcite sla na ich koncert pretoze su fakt bombowy *3* *8*
  • Happy Brithday

    Všechno nejlepší Jessie sice sji mněl v čera už 17 té narozky ale přejuti dneska hodně štěst zdraví a moc moc mocinky lásky:o) a at ti to dlouho vydrží bejt ve skupině Part six to všechno a ještě mnohem víc ti přeje tvá věrná faninka Nikol *14* *14* *14* *14*
  • I love Jessie versus Part six

    Ahujky no já nevím co víc dodat Jessie je upa krásnej je takové moje veliké sluníčko strašně ho miluju a skupinu Part six taky jejda já se zblázním stoho jejich cedla je upa božíííííííííííí *14* *14* *14* *14*
    • ilove part six

      ahojik no jak to rict jessie je proste to moje nejvetsi zlaticko k´tery sem kdy mohla videt no muj nazor na neho a na part six?je to ta nej skupina ktery se m,ohli obejvit mocinky je miluju *3* *14* jessie barthel bude mit narozky tak mu preju vsechno nej kjeho 17 hodne stesticka zdravicka,uspechu a aby se hlavne nerozpustili nebo bych asi fakt umrela *3* *3* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit