Přejít na výpis diskuzí

Jessie J

OSOBNOST 5.3.2011 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nej k narozkám, Jessie! Kulatiny slavíš, to je velmi krásné. 30 let, wow. Ten čas letí, Viď? Sice jsem psala, že jsi nic moc, a taky si to myslím. Ale bylo mi tě líto, že ti nikdo nepopřeje, když máš ty kulatiny. (Já vím měla je 27.3. já zapomněla.)
  • Je strašně ošklivá, v těch ostříhanejch vlasech vypadá jak *e*i*! Sice musím uznat, že její hlas je velmi krásný. Ale mě osobně, písničkami nepřitahuje. A je mi nesympatická. Je divná.
  • To je hrůza č*mět na ní,Tid tam nic nemá:-)
  • Napsala jsem Jessie j. Dopis s obrázkem ze ji to pošlu!'a napíšu aby mi poslala svůj autogram s podpisem!'tak hledam hledam adresu a nic!;(("nemůžu to najít!'dalo mi to docela hodně práce!'jestli někdo ví o ty adrese něco?!
  • Nechci lidi rozlisovat podle toho jestli je to stir nebo beran!'ale berany fakt nemusím!'berani jsou ošklivý holky!'napr.lady gaga,Jessie j.to jsou vosklivky!'ale znám kamarádku stirku a je to pěknej hajzl!'podle znamení to asi nepůjde!'ale každý znameni. Má svou krásu!;např.panny normální zeny.stiri krásný zeny.berani hnusný zeny.ja jsem stir a jsem s tím hrda!!!!!:)))))
  • Není stir!/jdu hledat jinou zpěvačku!
  • Mě se mi nelíbí když je černovláska
    • Ale když má blondaty a krátce ostrihany vlasy vypadá jak debil!!a na 40!ta hezká není!ale má krásnej hlas
  • Jessie J je krásná zpěvačka. *14*
    • To teda není!Jessie j.je hnusna!'ale krásnej hlas
  • Happy birsday
  • všechno nejlepší Jessie :) *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit