Přejít na výpis diskuzí

Jim Reeves

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také jsem z Jima Reevese unešená, úžasný hlas. Občas ho zahrají na Country radiu, ale jinde ho není slyšet. Úplně jsem se do něho zamilovala. Škoda, že mu bylo dopřáno tak málo života, ale i přesto přinesl lidem mnoho radosti. Každá písnička je pohlazením po duši.
  • *14* KULATÉ VÝROČÍ
    Letos, 20. srpna, by slavil Jim Reeves 90 let,škoda, že jeho nenapodobitelný,nádherný hlas je tak málo slyšet z naších médií,kolik lidí by potěšily jeho nádherné a neobehrané melodie. Na štěstí alespoň někteří máme možnost je téměř všechny poznat a poslouchat z jiných zdrojů a při tom si na něj vzpomenout. Buď happy Gentleman Jim. Z.Š.
  • Nádherný hlas

    Tohoto zpěváka jsem dosud vůbec neznala. Našla jsem ho,když jsem hledala nějaké vánoční písničky a mohu dát zapravdu všem uvedeným příspěvkům. Jeho hlas je opravdu úžasný. Vánoční písničky v jeho podání se mi dokonce líbily víc, než třeba od Elvise kterého moc ráda poslouchám. Teď hledám další skvosty z jeho repertoaru a nestačím se divit, že něco tak krásného mi bylo dosud utajeno.
    • Re: Nádherný hlas

      Ano,nádherný hlas,né nadarmo jedno z jeho LP má název a tach of velvet dotek sametu.Vydal několik desítek desek,společnost Bear Family vydala krabici se l6 CD´s na kterých je téměř vše co nahrál a co po něm zbylo.Nejkrásnější věci jsou.Welcome to my World, Em I Losing You? Em I That Easy to Forget a mohl bych pokračovat.
      Zdraví Vás Jirka
  • Nádherný hlas

    Ráda poslouchám hudbu a mám i několik oblíbených zpěváků, ale můžu říct, že
    hlas jaký měl Jim Reeves patří k těm
    nejkrásnějším.

    Lída
  • jeho baryton

    Barva jeho barytonu zatím nebyla překonána.
  • JIm Reeves

    Nikdy nikdo už nezazpívá The Blizzard jako Jim anglicky a česky jako Jiří Grossman. Překrásný hlas, který když posloucháte, zní, jako by vás někdo hladil po vlasech. Skutečně, Gentleman Jim.
  • Věčná škoda.

    Tak to tu poslouchám, a řikám, si, nebyl černý, podle mě zpíval na - tak 60%. Kdyby chtěl...
    Koho tady máme podobného?
    Slyšeli jste jeho koledy?
    A tak si tady sedim a brečim.
    Happy Xmass.
  • Jim Reeves fan from Sierra Leone,Africa

    rest in peace, gentle jim..love from sierra leone, west africa..
  • Jeho hlas-dar od Boha

    Jeho sametový bariton dosud nebyl, a patrně už nikdy nebude překonán mezi zpěváky country and western. Jeho podmanivý hlas je skutečně dar od pána Boha ... *4*
    • Re: Jeho hlas-dar od Boha

      Ano Gentleman Jim,jak se mu neoficiálně říkalo,zemřel před mnoha lety l964 avšak jeho hudba i on sám bude žít navždy v srdcích všech kdož ho milovli,v srdcích všech fanoušků country and western and pop-music.Zdraví Jirka
    • Re: Jeho hlas-dar od Boha

      Souhlasím s Vámi,je kouzelný,zasloužil by si podobný fan club jako mají
      The Beatles.Přidáte se ? *3*
      • doposial niet krajsieho hlasu ako mal Jim Reeves
  • COOL MAN!!!!

    Yeah,he was real GIANT!!!! Cool Man!!!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit