Přejít na výpis diskuzí

Jimmy Page

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je skvělej moc
    • Je prostě nej,nej,nej,nej,bez pochyb nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • Miluju Jimmyho Page.:3 Jsem jím naprosto posedlá*U*
  • To spíš místo Slashe bych tam dal Briana Maye nebo ''slowhanda''Claptona.
    sOvšem za nejvyšší ligu považuju Hendrixe a Becka,skvělej Jimmy Page hned za nima.Tak ať mu to hraje *5*
  • ...

    Jimmy je bez debat fenomenální, stejně jako třeba Gilmour, Slash,´nebo Young. Ale podle mě Hendrix je Hendrix...;-)
  • všecho nej hvězdo!!

    tak jimmy,přeji vše nejlepší k narozeninám,podle mě,to byl a je,spolu s celýma zeppelinama fenomenální hudebník.....tak teda hodně štěstí *5* *5* *14*
  • hvězda

    Spolu s Jimmy Hendrixem, Ericem Claptonem a Jeffem Beckem samozřejmě fenomenální kytarista, navíc poč. 70. let taky jeden z nejcharizmatičtějších a k Robertu Plantovi skvělý protiklad. Jistě, jeho záliby v okultismu, heroinu a groupies(kdyby někdo nevěděl, to jsou ty holky co se jsou vysazený na rockové hvězdy a zpravidla slouží k uspokojení jejich sexuálních potřeb) to už je věc jiná, což však nic nemění na tom, že ho uznávám jako výborného muzikanta, navíc dneska je to docela roztomilý děda.
  • všechno nejlepší

    Taky dodatečně vše nejlepší, přála bych mu hlavně to zdraví, bezkonkurenčně nejlepší kytarysta na světě.
  • so.ones.more

    Vše nejlepší

    A mimochodem přeji Jimmymu vše nejlepší k šestašedesátým narozeninám, i když je to takové "čertovo číslo" *3*
  • m4rg3

    Podle me je taky nejlepsi na svete. Kam se hrabe SLASH?????!!!!!!! *8* *8* *8* *16* *16* *16* *16*
    • so.ones.more

      Re: m4rg3

      Přesně *1* Na co si ten blb s cilindrem hraje?? *13*
  • so.ones.more

    jimmy

    Podle mého názoru je Jimmy Page nejlepší kytarista světa *4* Tento titul si myslím zaslouží. A ještě bych mu chtěla popřát k včerejším narozeninám, jsi skvělý, můžeš si právem blahopřát Jimmy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit