Přejít na výpis diskuzí

Jiří Berousek

OSOBNOST 19.1.2009 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jirka je machr ve svém oboru a největší sympaťák Česka. I kdyby si o sobě myslel má na to a nejkrásnější na něm je že on prostě namyšlený není.Takovému jako je on přeju ten úspěch i všechno ostatní(kromě pokousání medvědem:-) má to zaslouženě vydřené vůbec mi rozum nebere jak zvládne dělat takových disciplín najednou s lidmi,se zvířaty a do toho vést celý cirkus. Klobouk dolů. Nařčení některých že politika je jeden velký cirkus je pro ně velká urážka.
  • Jirka je nej

    je hezkej a umí úžasně žonklovat . *4*
    • souhlas
  • Jiří a Máša

    21.11.2010 jsem chtěla vidět Mareše v hovězím.Porve jsem na telemánii koukala na Novu a nelitovala jsem.Jiří Berousek s Mášou se mnou i usínali.Tak pěkný chlap to se jen tak nevidí.Myslím,že jsem si z něho vzala i energii,která z něho přímo sálá.Přeji mu hodně úspěchu v dalších kolech soutěže. *13*
  • Klobou dolů

    Parádní žonglér a snad nejhezčí chlap!
    • Re: Klobou dolů

      taky si myslím! *14*
    • Re: Klobou dolů

      je krásnej...aaa :-) *14* *14*
  • Jiří Berousek

    Nejlepší žonglér v nejlepším cirkuse ČR.Uplně mě to udivilo,co všechno se dá dělat s raketami a míči,je to neskutečné.Jak se říká v jedné hře "Všechno lítá co má peří"...ovšem ale v Národním cirkuse originál Berousek "Všechno lítá co má v rukou Jirka Berousek" *1* Moc mu fandím,je to super žonglér a drezér,tak jen tak dál! *4*
  • vacicka

    Jirka je nejj

    Nejhezčí kluk,
    kterého jsem kdy viděla...., *14* *14* *3*
    • Re: Jirka je nejj

      Nejpřitažlivější chlap česka *14* *14* hrozný sympaťák...
      • Re: Re: Jirka je nejj

        Tak to je celkem pravda - když jsem do cirkusu šla, hlavně kvůli dětem, netušila jsem, jak mile budu překvapena..:)
        za hezkým chlapem se ráda otočím když mu je tak kolem čtyřiceti, protože už většinou ví, o čem život je. tenhle kluk to ale už ví dávno, čiší z něj optimismus, obrovská ctižádost, je neskutečně šikovnej, fakt krásnej a a ..a já jdu vařit manželovi večeři a mooc mu fandím!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit