Přejít na výpis diskuzí

Jiří Holík

OSOBNOST 27.7.2012 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na fotce je JAROSLAV HOLÍK, který už bohužel nežije!!! To je to nejtrapnější :(
  • Dobrý den,
    u textu týkajícího se Jiřího Holíka je omylem přiložena fotka jeho již zesnulého bratra Jaroslava. Prosím autora stránek o opravu. O chybě se zmiňuje již jeden z předchozích příspěvků.

    S pozdravem
    Václav Malý, Praha 1
    (v.3m@seznam.cz)
  • Trapné, napsat místo Havlíčkův Brod ,,Německý Brod". Neznamená, že se Havlíčkův Brod v době narození pana Holíka tak nazýval, že se tak musí uvádět i nyní.
    Určitě lépe bude vypadat, když napíšete Havlíčkův Brod a eventuélně do závorky jeho válečný název.
    • Zdravím. Je to napsané naprosto správně. Do závorky bych dala pro představu dnešní název.
      Nevím, co je na tom trapnýho.
      Nebrat jako urážku. Co člověk, to názor.
      S pozdravem M.
  • Nezdá se Vám, že tam je pěkná chyba - viz článek níže. Kdybych u svého zaměstnavatele napsal takovou botu tak letím. Máte tam asi grupu negramotných spolupracovníků - já také věřím v reinkarnaci.
  • Osobnosti na baterky: Problém - sehnat fotku Jirky Holíka! *12*
  • Zdravím tě z Deštného v Orl.h.Jelikož jako důchodce mám dost času na brouzdání po internetu.Jestli vzpomínáš na lyžování u mě na vleku.Rád bych s tebou navázal kontakt,jestli to jde přes tuto diskuzi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit