Přejít na výpis diskuzí

Jiří Mádl

OSOBNOST 31.12.2006 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • béčkovej herec a režisér stejně jako Kotek.

  • Super herec💪😃

  • nechápu pana Mádla, ale u demonstrace Milionu chvilek na Letné vyzývá aby vesničané ani nechodili k volbám, natož důchodci a nyní zvláštním návodem vyzývá mladé lidi, aby šli za důchodci, zeptali se co chtějí nakoupit, tento nákup přinést ke dveřím, odstoupit od dveří, pak si důchodce otevře dveře, kde si nákup převezme, peníze za nákup dá před dveře a zavře. Tento "kurýr" si peníze za nákup vezme a jde o dům dál. Tomu mám jako věřit, že to je z dobré vůle? 

    Promiňte pane Mádl, ale už se blížím důchodovému věku, tak mi tady něco asi už nedochází. Raději točte filmy, to Vám jde lépe. Děkuji senior čekatel.

  • Luky1987

    Mádl s Kotkem jsou další naše současné celebrity o ničem, katastrofa

  • Není mu už 32?????
  • Zdravím Jirko,
    píši Vám TIP za zesnulého pana Třísku by mohl převzít roli skvělý herec pan Miroslav Etzler, který mi připomíná p.Třísku za mlada a poctu "VELKÉMU HERCI" by ve filmu složil DOKONALE!

    S pozdravem Vaše fanynka J.V. z Olomouce.
  • Vše jej Jiří!
  • jirko všechno nejlepší k narozeninám
  • v 0:07, když na zlomek sekundy zmizí rozostření, lze postřehnout, že tmavá bunda se nárazem do vody vykasala až na ramena, proto ta bílá košile. Na snímku při vytahování bezvládného těla na loď, je na levé noze bílá obuv, pravá je rudá bez boty, zřejmě po zranění při pádu. Pokud by se záznam pořádně vyčistil, vyhrnutá bunda by byla patrná i ze snímku z lodi. Nacvičování pohledu do hloubky mi nepřijde reálné, v 80-ti letech by herce při natáčení jistě zastoupil kaskadér.
    Jinak nechápu, proč pokaždé bydlel po hotelích, když manželka i dcera mají klíče od luxusní vily v rezidenční části Prahy, viz fotogalerii.
    Rozpočet 20.000.000,- obsahoval zřejmě ubytování v exkluzivním hotelu, osobního řidiče, veškeré letenky štábu do L.A. tam i zpět. Úhrada pojištění roste úměrně ke stáří pojištěného.
    Pánové Zindulka i Trojan st. jsou vynikající herci, role by se zhostili při nesrovnatelně menších nákladech. Poskytnutí grantu bylo zřejmě podmíněno obsazením hlavní role.
  • Vypadá jako Samuel James Dargue, švagr našeho učitele AJ *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit