Přejít na výpis diskuzí

Jiří Šindelář

OSOBNOST 5.1.2009 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martykiller

    DĚDKOVI

    Dědku ,Tvůj odchod bolí,ale Tvůj šibalský úsměv je balzám a já ho pořád vidím....
  • Sbohem

    I když už nejsi mezi námi fyzicky, budeš mezi námi navždy.
  • Neumřels...

    Taková zpráva zasáhne každého. Stejně tak mě. Vím, a už to tady bylo psané, umírá denně mnoho lidí, ale "dědek" byl, či je jen jeden. Pro mě si neumřel, tvoje basa bude znít pořád, i když v jiném sále. Myslím, že tam budeš mít taky obrovské množství posluchačů. Mám přes svůj věk slzy v očích, ale nestydím se za to. Tak se měj Jirko na tom druhém břehu dobře a věř, měli jsme, máme tě a pořád tě budeme mít ve svých srdcích.Nezapomenu!!!
  • Sbohem, "Dědku"

    Dnes jsem četl na internetu zprávu o tvé smrti. I když denně umírají tisíce lidí, tato zpráva mě hluboce zasáhla. I když jsem tě vlastně neznal, měl jsem tě jako člena jedné z nejlepších rockových skupin, které kdy v česku hrály, rád. Katapult pro mě byl symbolem mého mládí. Jejich jednoduchý a přitom nádherný rock mi dodnes působí mrazení a husí kůži. Dodnes vzpomínám na to jak jsme s kamarády na vojně hráli a zpívali jejich písničky a tím se alespoň na chvíli osvobodili. Před chvílí jsem si pustil vaši pecku "Hlupák váhá" a půjdu se opít.Opravdu mě to vzalo.Dědku, díky !!! Sbohem - nezapomenu!!
    • svátek

      přeji vše nejlepší k svátku. *14* *14* vivi
      • .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit